Polsat potwierdza: będzie Akademia Talentów!!!

Jesienią ruszy całkiem nowy program, który będzie odpowiednikiem francuskiego "Star Academy". Nieoficjalnie wiadomo, że widowisko ma nazywać się "Akademia Talentów". Plotek dowiedział się, kto najprawdopodobniej poprowadzi ten program i zasiądzie w jury (na zdjęciu: Kylie Minogue podczas gościnnego występu w "Star Academy")!

Polska edycja "Akademii Talentów" ruszy prawdopodobnie we wrześniu. Program wstępnie pojawiać się, będzie w niedzielę o godzinie 20.00, tak jak jego poprzednik "Idol". A to oznacza, że stacja chce konkurować zshow TVN "Taniec z Gwiazdami". Trzeba przyznać, że to odważny krok, ale jak wiadomo, kto nie ryzykuje, ten je, czy jakoś tak.

W jaki sposób Polsat chce konkurować z TVN o widzów? Stacja chce zaprosić do jury Elę Zapendowską oraz Maćka Maleńczuka, a pozostali członkowie jury będą wyłonieni z castingów, które mają odbyć się podobno w maju. To nie wszystko!

Prawdopodobnie cały show poprowadzi Maciek Rock, Polsat widzi w dziennikarzu spory potencjał i myśli o tym, żeby go wykorzystać.

To wszystko jest na razie w fazie ustaleń. Castingi chętnych do udziału w pierwszej edycji zapewne ruszą latem. Na razie nikt nie wie, czy obejmą wszystkie większe miasta w Polsce, ale na pewno, będzie to podobnie przeprowadzone jak w Idolu. - opowiada pracownik Polsatu.

Największą jednak niespodzianką może być obsada ławy sędziowskiej. Wszyscy pamiętamy Kubę Wojewódzkiego, który dzięki Idolowi wyrósł na prawdziwą gwiazdę telewizji. A wy kogo chcielibyście zobaczyć w tej roli?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.