Kasia Kowalska szuka złotej rączki!

Kasia Kowalska ma poważny kłopot. Popularna piosenkarka nie może się skupić na własnej karierze, bo od dwóch lat boryka się ze znalezieniem faceta, który "zajmie się jej domem". Kasia Kowalska jest naprawdę zdesperowana i gotowa nawet ściągnąć odpowiedniego kandydata z Irlandii!

Wszystko miało trwać nie dłużej niż kilka miesięcy. To miał być zwykły remont kuchni i kilku sąsiednich pomieszczeń. Kasia Kowalska od dwóch lat mieszka z córką Olą w domu, który przypomina gigantyczny plac budowy. Dlaczego piosenkarka nie może skończyć ciągnącego się remontu? Bo w Polsce zabrakło fachowców! Większość z nich wyjechała z Polski w poszukiwaniu lepszych zarobków. Nic więc dziwnego, że znalezienie specjalisty, który mógłby pomóc piosenkarce w uciążliwym remoncie graniczy niemalże z cudem.

Dom Kasi przypomina wielki plac budowy. Od jakiegoś czasu szuka fachowców do remontu, ale tych jak na lekarstwo. Trzeba zapisywać się i czekać miesiącami w kolejkach. Wcale się jej nie dziwię, że jest gotowa nawet zapłacić więcej fachowcom, nawet, jeśli mieliby przyjechać z Irlandii - opowiada koleżanka piosenkarki.

Kasia jest wściekła, bo z tego powodu nie może zająć się nagrywaniem nowych piosenek. Kowalska jest jednak przekonana, że w końcu znajdzie odpowiednich specjalistów, którzy dokończą remont jej domu. Plotek apeluje do rodaków mieszkających za granicą, żeby wzięli zlecenie od Kasi Kowalskiej!

Więcej o: