Kasia Zielińska ma pecha do facetów

Ma wszystko, co powinna mieć prawdziwa gwiazda. Kasia Zielińska podbiła serca widzów Polsatu w programie "Jak Oni Śpiewają" i dużym powodzeniem cieszy się wśród widzów Dwójki. Niestety, aktorka ma prawdziwego pecha w życiu prywatnym i nie może wciąż zrealizować swojego największego marzenia. O co chodzi?

Kasia Zielińska od pewnego czasu ma poważny kłopot. Od kilku miesięcy aktorka jest samotna i nie może się z tym pogodzić. Niestety, jej poprzedni związek pozostawił po sobie duże piętno i Zielińskiej trudno się otworzyć na nowego faceta.Nic dziwnego, że Kasia chętnie ucieka w pracę.

Kasia bardzo chciałaby mieć chłopaka. Wciąż szuka tego właściwego dla siebie partnera. Ale trudno jej się do kogokolwiek przekonać. Wiem, że marzy się jej małżeństwo i dzieci, ale jak na razie to wszystko pozostaje w dużej sferze marzeń - opowiada przyjaciółka Kasi.

Zielińska rozstała się kilka miesięcy temu ze swoim wieloletnim partnerem. Znajomi aktorki, żeby odciągnąć ją od wspomnień namówili ją do udziału w "Jak Oni Śpiewają" . Pomysł spodobał się na tyle Zielińskiej, że aktorka bardzo się zaangażowała w występy w programie. Niestety, nawet udział w show nie pomoże spełnić wielkiego marzenia Kasi o miłości! Plotek jednak mocno wierzy, że taka piękna dziewczyna nie będzie sama! Panowie do dzieła!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.