Cichopek jest najgorszą aktorką w Polsce?

Miesięcznik "Film" opublikował pierwszy ranking polskich aktorów serialowych. Krytycy filmowi uznali, że najmniej utalentowanymi aktorami w Polsce są główni bohaterowie serialu "M jak miłość". Jak myślicie, o kogo chodzi?

Recenzenci gazety - Karolina Pasternak i Konrad Zarębski , przyznawali aktorom znanym z polskich seriali punkty za poziom gry w skali od 1 do 10. W rankingu oceniano najpopularniejsze polskie gwiazdy.Choć Kasia Cichopek otrzymała tylko 2 punkty i tak znalazła się na pierwszym miejscu.. Tak krytycy uzasadnili swój wybór:

Można mówić o fenomenie jej zjawiska, nie o fenomenie jej aktorstwa.

Na trzecim miejscu uplanowała się Małgorzata Foremniak , która już do końca życia będzie kojarzona z postacią Zosi z "Na dobre i na złe". Dziennikarze przyznali jej 4 punkty i napisali:

Schwytana w gorset potulnej doktor Zosi z "Na dobre i na złe", dokonuje cudów, by się z niego uwolnić. W "I kto tu rządzi" jej w założeniu komediowa Agata Batycaka wzbudza takie same odczucia, jak przeżywająca przeróżne życiowe traumy Zosia Burska: konsternację i smutek.

Idol nastolatek Paweł Małaszyński otrzymał 3 punkty i został określony jako lep na kobiecą widownię.

Paweł MałaszyńskiPaweł Małaszyński fot. Tomasz Wawer / Agencja Wyborcza.pl

Najbardziej skrytykowani zostali aktorzy z serialu "M jak miłość". Rafał i Marcin Mroczek otrzymali po 2 punkty. Krytycy uznali ich za słabych aktorów, ale ku naszemu zdziwieniu docenili ich urodę!

Po trzy punkty dostali: Małgorzata Kożuchowska, Maciej Zakościeln y i Kacper Kuszewski.

Krytycy docenili również tych aktorów, którzy znakomicie wywiązują się ze swoich zadań aktorskich. Dziesięć punktów od dziennikarzy otrzymali - Janusz Gajos, Krzysztof Stroiński i Borys Szyc.

Wygląda na to, że już wszyscy poznali się na talencie Kasi Cichopek i braci Mroczków!

Więcej o: