Foremniak upadła na twarz!

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Małgorzata Foremniak w trakcie transmitowanego na żywo programu "Studio Złote tarasy" zaliczyła, jak to się popularnie mówi, glebę. Jeśli nie oglądaliście tego programu, mamy dla Was film z tego zdarzenia.
Foremniak upadła na twarz! Tego chyba nikt się nie spodziewał! Tego chyba nikt się nie spodziewał! Małgorzata Foremniak w trakcie transmitowanego na żywo programu "Studio Złote tarasy" zaliczyła, jak to się popularnie mówi, glebę. Artur Żmijewski w niedzielnym programie "Studio Złote Tarasy" został okrzyknięty najseksowniejszym Polakiem. Artur oraz towarzyszące mu aktorki - Foremniak i Olga Bończyk weszli na scenę po czerwonym dywanie. Małgosia na oczach ludzi zgromadzonych w centrum handlowym po prostu upadła na twarz! Całe szczęście aktorce nic się nie stało. Żmijewski jak na gentlemana przystało szybko pomógł Gosi, którą cała sytuacja po prostu rozśmieszyła.

 

Artur Żmijewski w niedzielnym programie "Studio Złote Tarasy" został okrzyknięty najseksowniejszym Polakiem. Artur oraz towarzyszące mu aktorki - Foremniak i Olga Bończyk weszli na scenę po czerwonym dywanie. Małgosia na oczach ludzi zgromadzonych w centrum handlowym po prostu upadła na twarz! Całe szczęście aktorce nic się nie stało. Żmijewski jak na gentlemana przystało szybko pomógł Gosi, którą cała sytuacja po prostu rozśmieszyła.

 

UpadekForemniak: