Rafał Mroczek o byciu singlem i imprezach!

Jedni znani bliźniacy zeszli ze sceny politycznej, drudzy, równie słynni, nie mogą opuścić ekranów naszych telewizorów. Rafał Mroczek postanowił zdradzić kilka szczegółów ze swoje prywatnego życia. Dziewczyny cieszcie się - Rafał jest singlem!

 

"Twoje imperium" wzięło serialowego aktora w obroty i zapytało między innymi, czy z bratem również planują założenie partii?

Nie ma mowy! Partii Mroczków nie będzie A w przyszłości? Nie wiadomo.

Zaczynamy się trochę bać, bo ci drudzy też zaczynali od grania... Wróćmy do bardziej przyjemnych rzeczy. Co oprócz aktorstwem pochłania życie młodego mężczyzny? Oczywiście imprezki!!!

Na imprezy także chodzę, ale nie widzę w tym nic złego. Przecież jestem młodym facetem!

 

A jak imprezki, to i kobiety? Czy jakaś obecnie zajmuje serce Rafała?

Jestem singlem - mówi i wspomina, jakie dziewczyny mają u niego szanse - Szczere, spontaniczne i te, które w życiu dopatrują się samych pozytywów. Odwrotna postawa dręczy mnie i sprawia mi ogromną przykrość.

 

Najciekawsze z całego wywiadu, który przeważnie wiał nudą i banałami, jest poruszenie sprawy rzekomego prowadzenia Big Brothera przez Mroczków. Sprawa może skończyć się w sądzie!

O tym, że z bratem poprowadzmy Big Brothera dowiedziałem się z mediów. Ta sprawa znajdzie finał u prawnika. Natomiast, jeśli chodzi o program "Jak Oni śpiewają", to rzeczywiście już dzwoniono do mnie z propozycją. Ale nie zgodziłem się, bo śpiew nie jest moim atutem.

 

Dobrze, że ma chociaż świadomość (braku) umiejętności. Rafał tańczy na lodzie, Marcin na Ukrainie. Co jeszcze wpadnie do głowy tej dwójce? Aż strach się bać...