Wybierz najprzystojniejszego piłkarza!

Nas nie obchodzi jak kopią piłkę. To magazyny piłkarskie przyznają noty za grę. My skupiamy się na ich urodzie, bosko wyrzeźbionych łydkach i fryzurach, czyli szeroko rozumianym seksapilu. Wybierz z Plotkiem najprzystojniejszego polskiego piłkarza!

Specjalnie dla Was wybraliśmy pięciu (naszym zdaniem) najprzystojniejszych piłkarzy grających w kadrze narodowej. Artura Boruca w tym zestawieniu nie uwzględniliśmy, ponieważ wiemy jak wiele ma on fanek ( dzięki którym wygrał poprzedni nasz plebiscyt ) i uważamy, że należy dać też szansę innym piłkarzom.

Euzebiusz Smolarek

Fot. Bartosz Bobkowski / AG

To jego teraz noszą na rękach wszyscy kibice i trenerzy. Nie jest to dla nich wielki wysiłek fizyczny, ponieważ Ebi do najcięższych nie należy. Jest za to słodki, honorowy i odważny. A takiego hartu ducha, jak ma Ebi, mógłby mu pozazdrościć nie jeden mięśniak.

Fanki go po prostu kochają! Oto dowód:

Łukasz Fabiański

Fot. Tomasz Wantuła / AG

Łukasz Fabiański nie zagrał w meczu z Belgią, ale i tak zasłużył się w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Łukasz ma zawsze fajną fryzurkę i seksowny trzydniowy zarost.

Rewelacyjne interwencje Łukasza:

Maciej Żurawski

Fot. Bartosz Bobkowski / AG

Żuraw, Żuraw - władca muraw - wołają kibice. Maciej potrafi z łatwością zawładnąć też sercami kobiet. Żurawski jest też jednym z najmodniej ubranych piłkarzy w naszej kadrze.

Piękne bramki Maćka:

Michał Żewłakow

Fot. Tomasz Wawer / AG

Michał Żewłakow zatrzymał w meczu z Belgią nie jednego napastnika, którego strzały mogłyby zagrozić naszej bramce. Jest wszechstronny, szybki i zdeterminowany. Rzuty wolne nie zawsze mu wychodzą, ale i tak go uwielbiamy!

Niby obrońca, ale karnego też potrafi strzelić:

Radek Matusiak

Fot. Bartosz Bobkowski / AG

Za takim przystojnym facetem, każda kobieta poleciałaby nawet na koniec świata, dlatego żona Radka nie zastanawiała się długo czy na stałe przeprowadzić się z mężem do Palermo. Oby w meczu z Serbią pokazał, że jest w formie!

Ostatnio Radek grzeje ławę, ale i tak zdarzyło mu się w karierze strzelić parę ładnych bramek.

Zobacz także:

Wybierz najseksowniejszego sportowca

Urbańska vs Okupnik, która seksowniejsza?

Pete Doherty najmniej pociągający facet na świecie

Najseksowniejsze teraz, jakie były kiedyś?!

Więcej o: