Najseksowniejsze teraz, a jakie były kiedyś? Głosujcie!

Jesteście ciekawi, jak w młodości wyglądały kobiety uważane obecnie za najseksowniejsze na świecie jak Eva Longoria czy Scarlett Johansson? Zobaczcie sami. Wybierzcie najładniejszą gwiazdę w młodości.

 

Jessica Alba

 


młoda Jessica AlbaJessica Alba (Photorazzi)

 


Jessica od czasów szkoły średniej niewiele się zmieniła, tylko grzywka gdzieś znikła. Jako dziecko chorowała na astmę i byłą chłopczycą. Kariera aktorska marzyła się jej już w wieku 5 lat.

 

Scarlett Johansson

 


Scarlett Johansson (Scarlett Johansson (Photorazzi)

 

Tak wyglądała 12-letnia Scarlett jako Emily w filmie "Randka na moście". Przegrała rywalizację z Lindsay Lohan o rolę w filmie "Nie wierzcie bliźniaczkom", ale niedługo później świat zachwycił się nią po występie w "Zaklinaczu koni" u boku Robert Redforda. Scarlett ma brata bliźniaka o imieniu Hunter, który jest od niej o trzy minuty młodszy.

 

 

Angelina Jolie

 


oficjalna strona aktorkiAngelina Jolie (Photorazzi)

 

Podobno Angie uwodzicielska była już w przedszkolu. Jej ulubioną postacią z kreskówek był słonik Dumbo i płakała wzruszona, gdy nauczył się latać. W przyszłości chciała zostać... przedsiębiorcą pogrzebowym. Wow, oryginalnie jak na młodą dziewczynkę (na zdjęciu w wieku 11 lat).

 

Keira Knightley

 


oficjalna strona aktorkiKeira Knightley (Photorazzi)

 

Na fotkach z młodości Keirę łatwo rozpoznać po jej łabędziej szyi. Ma dysleksję i w młodości nosiła specjalne okulary do czytania. Od dziecka kochała występować na scenie i pisać, a po raz pierwszy przed telewizyjnymi kamerami stanęła w wieku 7 lat.

 


Eva Longoria

 


Eva Longoria (NBC Dateline)Eva Longoria (PR Photos)

 

Jako jedyna z czwórki rodzeństwa ma ciemne oczy i włosy. Dorastała jako brzydkie kaczątko, a teraz króluje w rankingach na najseksowniejsze kobiety na świecie. Jej ojciec był myśliwym, więc w młodości nauczyła się strzelać. Eva to bez wątpienia wystrzałowa dziewczyna!

 

Evangeline Lilly

 

Evangeline LillyEvangeline Lilly (PR Photos)

 

W Evangeline, podobnie jak w przypadku Jessiki, zmieniła się chyba tylko fryzura. Już w wieku 14 lat zaczęła działać w różnych organizacjach charytatywnych. Początkowo nie planowała kariery aktorskiej - to "jakoś samo tak wyszło", gdy podjęła się pracy jako modelka, chcąc zarobić na studia. Zdjęcia z młodości pozostałych aktorów z "Lost" znajdziecie tutaj.

 

Megan Fox

 

Megan FoxMegan Fox (Fot. MARIO ANZUONI REUTERS)

 

Będąc cheerleaderką w szkole średniej oraz jako 15-letnia Brianna w filmie "Wakacje w słońcu" nie była jeszcze aż tak drapieżna jak teraz (z tymi warkoczykami wyglądała uroczo). Lekcje tańca i aktorstwa zaczęła pobierać już jako 5-latka.

 

Liv Tyler

 

Liv TylerLiv Tyler (prphotos)


Ta niebieskooka młoda dama to Liv w wieku 3 lat. Wzorem mamusi, modelki Bebe Buel, już jako 14-latka zaczęła karierę w modelingu. Liv nigdy nie brała lekcji aktorstwa, ale mimo to na ekranie radzi sobie świetnie.

 

Halle Berry

 

Halle BerryHalle Berry (Fot. SERGIO PEREZ REUTERS)

 

W szkole średniej dużo udzielała się: była przewodniczącą klasy, kronikarzem szkolnym i cheerleaderką. Jako 17-latka wygrała konkurs Nastoletniej Miss Ameryki, a później rozpoczęła karierę modelki, która była drogą do jej wymarzonego celu - aktorstwa.

 

Hayden Panettiere

 

Hayden PanettiereHayden Panettiere (prphotos)

 

Hayden stawała przed kamerami już od najmłodszych lat. Gdy miała 11 miesięcy, wystąpiła w reklamie, a jako 5-latka zagrała w serialu "One Live to Live". My młodą Hayden pamiętamy głównie jako Maddie Harrington w "Ally McBeal". Kiedyś aktorka wyznała, że jako 3-letnie dziecko była prawie łysa, ale jak widać z wiekiem doczekała się całkiem bujnej czupryny.