Kto wystąpi w siódmej edycji "TzG"?

Jeszcze nie skończyła się szósta edycja "Tańca z gwiazdami" , a TVN już szuka gwiazd do kolejnej. Ich poszukiwania przypominają łapankę, bo większość gwiazd polskiego show -biznesu już wystąpiła w programie. Zobacz kto ma największe szanse zatańczyć w "Tzg"!!! 

Spekulacji jest mnóstwo. Wśród potencjalnych gwiazd, które mogą pojawić się w następnej odsłonie "Tańca z gwiazdami" najczęściej wymienia się Natalię Kukulską . Piosenkarka już od prawie dwóch lat dostaje propozycje z TVN-u, ale jak dotąd bez większego efektu. Teraz podobno może w końcu ulec.

Natalia Kukulska

EWA I NATASZA ZAWALCZĄ O NOWY WIZERUNEK

Propozycję od producentów show dostał również Robert Moskwa . Aktor znany z "M jak miłość" nie wyklucza, że chciałby w końcu nauczyć się tańczyć, bo w śpiewaniu się już sprawdził. Czy będzie miał okazję? Przekonamy się niebawem.

Potencjalnymi kandydatkami do kolejnej edycji są Ewa Sonnet i Natasza Urbańska . Obie gwiazdy mimo wielkich starań poległy w programach TVP. Być może będą mogły naprawić swój wizerunek w TVN.

PHOTO MARIUSZ GRZELAK/SE/EAST NEWS

CHCĄ, ALE JESZCZE SIĘ WAHAJĄ..

Wśród kandydatek znalazły się Agnieszka Frykowska i Mandaryna . Frytka w rozmowie z Plotkiem potwierdziła, że istnieje taka szansa, ale na razie nie chce nic więcej o tym powiedzieć. Negocjacje trwają. Sceptyczna jest za to Mandaryna. Była żona Michała Wiśniewskiego twierdzi, że broni się przed podjęciem decyzji, ale niczego nie wyklucza.

Agencja Wyborcza.pl fot. piotr mizerski

MAŁASZYŃSKI GOTOWY NA WSZYSTKO?

Pewniakiem jest za to Paweł Małaszyński, który kilka dni temu wykazał się niezwykłą znajomością tańca w teorii podczas nagrania programu "You can dance - Po prostu tańcz! ". Teraz przyszedł czas na sprawdzenie umiejętności tanecznych Pawła w praktyce! Jeśli jegoudział doszedłby do skutku, to fanki na pewno będą oglądały program.

fot. Tomasz Wawer / AG

LISTA GWIAZD JESZCZE W GRUDNIU?

Wiadomo, że siódma edycja "TzG "na telewizyjnych ekranach zagości wiosną 2008 roku. Być może do tego czasu na polskim rynku pojawią się nowe gwiazdy, które z chęcią wystąpią w show TVN-u. Na oficjalną listę gwiazd, które wezmą udział w nowym sezonie trzeba poczekać co najmniej miesiąc. A wy kogo chcielibyście zobaczyć w "Tańcu z Gwiazdami"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.