Piotr Rubik i cała prawda

Cytujemy w całości oświadczenie Piotra Rubika z jego oficjalnej strony. Oceńcie sami, po czyjej stronie leży prawda. Zapraszamy też do obejrzenia materiału filmowego z nagrania najnowszego teledysku Rubika pt. "To cała prawda".
Wiem , że jeszcze w tym roku nagramy wspaniałą płytę. Zadedykujemy ją wszystkim dobrym ludziom na całym świecie. Bo nawet jeśli dla niektórych brzmi to mocno naiwnie, to nam się naprawdę chce dzisia jpisać , śpiewać i żyć!
Dlatego też postanowiłem zmienić swój stosunek do afrontu jakiego doświadczyłem od Polskiej Telewizji. Wyłącznie informacyjnie i w kilku zdaniach chciabym wyjaśnić tym z Państwa którzy nie znają i nie chcą znać historii i skutków mojego rozstania ze starym zespołem Artystów, że w tym roku nie będzie mnie w Opolu. Podczas koncertu Superjedynek w którym moje utwory z Psałterza Wrześniowego zostały nominowane w dwóch kategoriach : przebój i album roku ani mnie ani mojego zespołu nie będzie. Jeśli więc te zaszczytne, przyznawane przez widzów TVP1 nagrody przypadną w udziale nagraniom z Psałterza , to decyzją Polskiej Telewizji nagrodę odbierze ktoś inny. Mogę mieć jedynie nadzieję , że TVP1 ma pewność , że żaden z głosujących na nasze utwory widzów nie głosował w Twoim mniemaniu na Piotra Rubika. Bo jeśli tak nie jest, a Ci którzy oddali głos na Rubika zobaczą na festiwalowej scenie przedstawiciela wytwórni, która nigdy nie zawarła ze mną na tę płytę żadnej umowy i w policyjnym rozumieniu tej sprawy działa jak zwykły pirat, to mogą się poczuć przez kogoś oszukani. Nie chciałbym tym kimś okazać się ja. Bo jedyne czego naprawdę jestem pewien i kogo nigdy nie chciałbym rozczarować to właśnie publiczność!
Dlatego przepraszam wszystkich, którzy oddali na mnie swój głos w plebiscycie Superjedynek. Nie będę miał szansy aby podziękować Państwu osobiście, dlatego czynię to za pośrednictwem mojej strony internetowej. Napisałem tę muzykę nie dla TVP i nie dla wydawcy! Napisałem je dla Was! Za Wasze uznanie, oddanie i sympatię serdecznie dziękuję i zapewniam, że te kompozycje nie były ostatnimi!
Polecam Państwa uwadze nasz nowy singiel , którego bohaterem może być każdy z nas. Utwór pod tytułem : "To cała prawda".
Więcej o: