Zatańczyła na rurze w jadącym pociągu. Wprawiła pasażerów w osłupienie. Nagranie robi furorę

Amerykańska tancerka Embla Bergli oszołomiła ludzi, gdy zaczęła kołysać się, a następnie tańczyć wokół rury w środku jadącego pociągu. Pasażerowie wpadli w osłupienie. Nagranie robi furorę w sieci.

Młoda, amerykańska tancerka Embla Bergli oszołomiła nie tylko pasażerów w jadącym pociągu, ale także użytkowników TikToka. Kobieta najpierw zaczęła tańczyć na rurze w jadącym pociągu, a następnie zadeklarowała, że jej życie jest jak film.

Zobacz wideo Izabela Janachowska bezlitosna dla Rutkowskiego! Stanęła w obronie Pavlović

Alex Owens-SarnoMiała osiem lat, kiedy w "Titanicu" tańczyła z DiCaprio. Tak dziś wygląda Alex

Amerykańska tancerka spontanicznie zatańczyła na rurze w jadącym pociągu

Reakcja przypadkowych ludzi jadących pociągiem była bezcenna. Jedni czujnie się przyglądali i bacznie obserwowali każdy ruch, jaki wykonuje młoda tancerka. Inni zniesmaczeni spontanicznym widowiskiem od razu odwracali głowy. W tle nagrania widoczna była również mała dziewczynka, która aż nie mogła się napatrzeć na wyczyny Embly Bergli. Nagranie od razu po publikacji zaczęło podbijać internet. Ma ponad 1500 polubień. Sama tancerka na koniec zadeklarowała, że jej życie jest jak film. 

Moje życie to film, a ja jestem głównym bohaterem - powiedziała Embla Bergli.

Jednak okazuje się, że to wystąpienie w transporcie publicznym nie było pierwsze. Jakiś czas temu tancerka w mediach społecznościowych podzieliła się podobnym nagraniem. Sami zobaczcie. 

 

Jacek JelonekJacek Jelonek - ''Taniec z gwiazdami''. Bohater ''Prince Charming'' zatańczy w TzG

Spontaniczny występ był totalnym zaskoczeniem dla podróżujących pasażerów

Pole dance, czyli taniec na rurze to pewien rodzaj akrobatyki. Jest coraz bardziej popularny wśród kobiet. Nie wszyscy jednak są, aż tak bardzo otwarci, jak Embla Bergli. Jej spektakularny występ w transporcie publicznym spotkał się z podzielonymi opiniami. Niektórzy pasażerowie byli zachwyceni jej talentem, inni nie pochlebiali takiego zachowania. Jednak w komentarzach pod nagraniem zdecydowana większość jest pod wrażeniem jej umiejętności. 

To zasługuje na więcej lajków.
Kocham to! - pisali w komentarzach internauci.

Niektórzy widzowie byli wręcz zafascynowani siłą tancerki, ponieważ udało jej się utrzymać na rurze podczas noszenia legginsów, co podobno nie jest łatwym zadaniem. 

A wy jak oceniacie występ? Jesteście pod wrażeniem amerykańskiej tancerki Embli Bergli?

Więcej o: