Popularna influencerka targnęła się na życie. Przed śmiercią usunęła swoje zdjęcia

Niece Waidhofer zmarła po długiej walce z depresją. Przed śmiercią usunęła prawie wszystkie wpisy z mediów społecznościowych.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Niece Waidhofer była popularną w Stanach Zjednoczonych influencerką. Na Instagramie, gdzie obserwowało ją cztery miliony użytkowników, często opowiadała o problemach ze zdrowiem psychicznym, a także była otwarta na to, aby nieść pomoc osobom, które tak jak ona zmagały się z depresją. O tym, że 31-latka przegrała walkę z chorobą, poinformowała jej rodzina.

Avicii Amy WinehousePrzedstawiamy gwiazdy, które zginęły w tragicznych okolicznościach. Avicii, Kobe

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Nie żyje Niece Waidhofer. Amerykańska influencerka popełniła samobójstwo

Jak podaje portal tmz.com Niece Waidhofer zmarła w połowie maja 2022 roku. 31-latka popełniła samobójstwo, a ciało kobiety odnalazła policja po tym, jak otrzymali zawiadomienie od jej rodziny, która nie mogła się z nią skontaktować. Najbliższych zaniepokoiło również to, że Niece przestała regularnie publikować treści w mediach społecznościowych, a po pewnym czasie usunęła prawie wszystkie wpisy. W rozmowie z TMZ bliscy pożegnali ją we wzruszających słowach.

Niece była piękna i miła, wrażliwa i zabawna, kreatywna i utalentowana, hojna i współczująca, rozważna i wymagająca. Choć pożegnanie z nią jest bardzo bolesne, pocieszamy się tym, że dołączyła do ojca i dziadków. Teraz może być sobą i wreszcie zazna spokoju.

Rodzina dodała również, że na jej cześć zostanie założona organizacja non-profit o nazwie "Peace from Niece", która będzie pomagać osobom zmagającym się z chorobami psychicznymi. 

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. TUTAJ znajdziesz również przydatne numery telefonów, pod którymi dyżurują specjaliści, gotowi pomóc w kryzysowej sytuacji.

Natalia MadejczykNatalia Madejczyk nie żyje. Wystąpiła w pierwszej edycji "You Can Dance"

Więcej o: