Idealne brwi za pomocą dwóch składników. Każdy ma je w domu. Trik Lily Collins robi furorę w sieci

Brwi Lily Collins budzą sensacje wśród widzów "Emily w Paryżu". Aktorka zdradziła, jak radzi sobie z niesfornymi włoskami nad oczami.

Bądź na bieżąco. Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Idealnie brwi nie istnieją? Z pewnością zaprzecza temu Lily Collins, która zachwyca internautów nieskazitelnymi pasmami włosków nad oczami. Na TikToku popularne stały się tutoriale, na których influencerki próbują uzyskać podobny efekt. Jak się okazuje, nie potrzeba tak wiele. Gwiazda "Emily w Paryżu" zdradziła w ostatnim czasie prosty trik na to, jak ułożyć niesforne brwi. Wystarczą tylko dwa składniki, które każdy z nas posiada w swoim domu. 

Zobacz też: Odtwórca roli Gabriela w serialu "Emily w Paryżu" wspiera uchodźców z Ukrainy. Przyleciał do Warszawy

Trik Lily Collins na brwi robi furorę w sieci

Cechą rozpoznawczą Lily Collins już od wielu lat są piękne, zadbane brwi, które dopełniają jej urodę i podkreślają rysy twarzy. Gwiazda podczas pracy na planie "Emily w Paryżu" miała mnóstwo okazji, żeby zobaczyć, jak profesjonaliści obchodzą się ze stylizacją jej brwi. Jak się okazuje, potrzebne są do tego tylko dwa, łatwo dostępne produkty - woda oraz mydło. Co należy z nimi zrobić? Wystarczy, że wyczeszesz włoski szczoteczką (np. taką po maskarze) z odrobiną tych składników. W ten sposób niesforne brwi będą podatne na upragnioną stylizację

Zobacz wideo Brwi na mydło. Instrukcja krok po kroku

Wystarczy zaledwie kilka ruchów, aby dojść do perfekcji. Co więcej, składniki zawarte w mydle dodatkowo optycznie zagęszczą brwi. Trik Lily Collins pozwoli zatem zapewnić piękne i zadbane brwi tego lata.

Próbowaliście triku Lily Collins na idealne brwi? A może macie swoje własne sposoby?

Więcej o: