"Rolnik szuka żony". Za chwilę kolejny ślub. Narzeczona Seweryna bawi się na wieczorze panieńskim

Seweryn to kolejny uczestnik programu "Rolnik szuka żony", który odnalazł miłość, ale już po występie w programie. Przygotowania do ślubu trwają, a narzeczona rolnika pokazała właśnie zdjęcia z wieczoru panieńskiego.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Seweryn Nowak był uczestnikiem szóstej edycji hitu TVP "Rolnik szuka żony". Niestety, w programie nie udało mu się znaleźć odpowiedniej kandydatki na przyszłą panią Nowak. Z jedną z uczestniczek pokłócił się nawet przed kamerami. Miłość znalazł dopiero poza programem i zakochana para właśnie przygotowuje się do ślubu. Narzeczona rolnika, Magda, pochwaliła się ostatnio kilkoma zdjęciami z wieczoru panieńskiego.

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Narzeczona Seweryna świetnie bawiła się na wieczorze panieńskim

Wieczór panieński był imprezą niespodzianką zorganizowaną przez świadkową i najbliższe przyjaciółki Magdy. Panie spotkały się nad jeziorem na przyozdobionym kolorowymi balonami pomoście. W trakcie imprezy przyjaciółki przygotowały wyjątkowy tort i prezenty, a weekend został zwieńczony wycieczką do Sopotu i szampanem na plaży. 

Nie bijcie mnie za ten spam z wieczoru panieńskiego, ale to był tak świetny weekend, że muszę się nim z wami podzielić. Rejs po jeziorze, pyszny tort z moją podobizną, prezent, który trafił idealnie w mój gust i wreszcie Sopot i mnóstwo atrakcji! A to wszystko dzięki najlepszej świadkowej i niezawodnej ekipie - czytamy na instagramowym koncie Magdy.
 

"Rolnik szuka żony". Seweryn poznał Magdę poza programem i się zakochał

Magda, szczęśliwa wybranka Seweryna, jest architektką krajobrazu, ale porzuciła pracę w zawodzie i wspólnie z narzeczonym prowadzi rolniczy biznes. Seweryn oświadczył się Magdzie w trakcie świąt wielkanocnych w 2021 roku, ale ze względu na pandemię ślub musiał zostać przełożony na kolejny rok.

 

Wesele zbliża się wielkimi krokami i para intensywnie przygotowuje się do tej ważnej uroczystości. Na ślub zaproszona jest prowadząca program Marta Manowska, oraz przyjaciele z programu. Seweryn to kolejna osoba z hitu telewizyjnej jedynki, która odnalazła miłość i szczęście. 

Więcej zdjęć z wieczoru panieńskiego Magdy znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Małgorzata Borysewicz pokazała intymny kadr. "W obiektywie syna". Fani zachwyceni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.