Salma Hayek tańczy w bikini. Nawiązała do sceny z kultowego filmu. "Najpiękniejsza kobieta na świecie"

Salma Hayek od lat zaliczana jest do grona najpiękniejszych aktorek. Gwiazda chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami, na których eksponuje idealne ciało.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Salma Hayek dziękuje fanom na Instagramie odważnymi nagraniami

Salma Hayek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych hollywoodzkich aktorek. Jej kariera nabrała tempa po występie w filmie "Desperado" i od tamtej pory artystka zaliczana jest do najjaśniejszych gwiazd świata filmu. W życiu prywatnym Meksykanki również świetnie się układa. Od kilkunastu lat jej mężem jest francuski miliarder i filantrop, Francois-Henri Pinault. Para doczekała się córki Valentiny Palomy. Ostatnio cała rodzina wybrała się w rejs po Karaibach. Aktorka podzieliła się na Instagramie zdjęciami ze wspólnych wakacji.

Anna LewandowskaLewandowska nie zawsze była królową stylu. Zaliczyła sporo wpadek

Salma Hayek tańczy w bikini. Nawiązała do sceny z kultowego filmu. "Najpiękniejsza kobieta na świecie"

Salma Hayek jest bardzo aktywna na Instagramie. Zgromadziła tam ponad już 21 milionów obserwujących. Aktorka chętnie dzieli się fotografiami, na których eksponuje wysportowaną sylwetkę. Ostatnio Meksykanka opublikowała serię zdjęć, na których tańczy w bikini na jachcie. "Występ" żony podziwiał wyraźnie zachwycony François-Henri Pinault. W komentarzach fani zasypali gwiazdę komplementami.

Wyglądasz niesamowicie, podziel się swoim sekretem.
Najpiękniejsza kobieta na świecie.
Jestem od ciebie o połowę młodsza, a marzę, aby tak wyglądać. Bogini! - czytamy w komentarzach pod postem.
 

Małgorzata TomaszewskaTomaszewska wybrała się na warszawską plażę i odsłoniła brzuch. Jest forma!

Niektórzy komentujący dopatrzyli się też nawiązania do kultowej sceny z filmu Roberta Rodrigueza "Od zmierzchu do świtu", w której aktorka tańczy na stole z owiniętym wokół jej ciała żółtym pytonem.

Więcej o: