Torba z kolagenem wywołała salwy śmiechu u Sandry Kubickiej i Barona. Modelka rozbawiona żartem ukochanego. Zabawne?

Sandra Kubicka na każdym kroku podkreśla, jak jest szczęśliwa w związku z Alkiem Baronem. Relacjonuje niemal każdą wspólną chwilę, nawet wąchanie kolagenu.

Więcej podobnych informacji o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Sandra Kubicka od kilku miesięcy jest w związku z Aleksandrem Baronem. Modelka nie ukrywała, że znalazła miłość, jednak przez dłuższy czas nie chciała publicznie informować, kim jest jej wybranek. W wywiadach tajemniczo zdradzała jedynie, że tym razem jest zakochana w Polaku. W końcu okazało się, że wybrankiem jej serca został gitarzysta zespołu Afromental.

Zobacz wideo Sandra Kubicka jest zakochana! Jej marzenie się spełniło. "Rozmawiamy w tym samym języku"

Baron, Ola Szwed / Baron, Sandra KubickaBaron potwierdził związek z Sandrą Kubicką. Kim są jej poprzedniczki?

Sandra Kubicka i Baron wąchają torbę z kolagenem. Czas z ukochanym zrelacjonowała na Instagramie

Odkąd świat dowiedział się o związku Sandry i Alka, para nie miała już skrupułów, by pokazywać wspólnie spędzany czas. Zdaje się, że zwłaszcza celebrytka lubi chwalić się wyjazdami, czy randkami z partnerem. Nie brakuje też relacji z życia codziennego. Wnioskując po nich, Sandra Kubicka czuje się niezwykle swobodnie przy ukochanym, a uśmiech nie schodzi jej z ust. Niedawno popłakała się ze śmiechu po tym, jak z Baronem urządziła sobie karaoke w samochodzie, inny powód do śmiechu dała im torebka z kolagenem.

Sandra Kubicka niedawno wystartowała z nowym biznesem, który skupia się na produkcji m.in. suplementów diety oraz zdrowej żywności. Na stronie z produktami Sandry można kupić np. kolagenowy preparat, który modelka ostatnio zareklamowała na InstaStories. 

I co, rzeczywiście pachnie rybą? - zapytała Sandra Barona.
Bezwonny - odpowiedział krótko, co mocno rozbawiło modelkę.

Sandra posumowała to nagranie słowami "mąż troll to skarb". Też pękaliście ze śmiechu?

Kubicka, DiCaprioKubicka związała się z Baronem, a w przeszłości odrzuciła Leonardo DiCaprio

Więcej o: