Córka Adama Małysza cztery miesiące temu wzięła ślub. Teraz pochwaliła się zdjęciami z panieńskiego. Oryginalny klimat

Kilka miesięcy temu córka Adama Małysza stanęła na ślubnym kobiercu. Potem wybrała się w podróż poślubną na Santorini i do Meksyku. Jej przyjaciółki zorganizowały wieczór panieński w nawiązaniu do jednego z tych miejsc.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Karolina Małysz to córka Adama i Izabeli Małyszów. Cztery miesiące temu wzięła ślub z Kamilem Czyżem, z którym jest w związku od siedmiu lat. Były skoczek narciarski pochwalił się zdjęciami z wesela cóki na social mediach.

Zobacz wideo Karolina Małysz opowiada o ślubie. Jedno nie poszło po jej myśli

Niemal od razu po ślubie Karolina i Kamil Czyżowie udali się na romantyczną podróż na Santorini. Następnie ruszyli do Meksyku, który uwielbia córka Adama Małysza. Wcześniej jej koleżanki postanowiły zorganizować wieczór panieński, nawiązujący do ukochanego regionu.

Karolina Małysz jest fanką kultury i historii Meksyku, a szczególnie terenów Majów i Tolteków. Jej najbliższe przyjaciółki muszą ją znać bardzo dobrze. Do tej pory córka Adama Małysza nie chwaliła się zdjęciami z wieczoru panieńskiego. 

Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciami z wieczoru panieńskiego. Fani zachwyceni

Karolina Małysz opublikowała na Instagramie galerię, która od razu podbiła serca fanów. Wyznała, że otrzymała zdjęcia stosunkowo niedawno, dlatego wcześniej się nimi nie chwaliła. Przy okazji podziękowała przyjaciółkom, które dołożyły wszelkich starań, aby impreza się udała.

Kocham tamtejszą kulturę, historię i krajobraz. Dlatego też "moje kobitki" na czele z Olą zorganizowały dla mnie cudowny wieczór panieński - właśnie - w stylu meksykańskim! Niedawno dostałam zdjęcia z tego dnia, dlatego dopiero dziś je tu wrzucam. Jeszcze raz - Gracias Chicas! - napisała Karolina Małysz na Instagramie.
 

Tego wieczoru Karolina Małysz postawiła na białą sukienkę o kroju hiszpanki z tkaniny plumeti i beżowe szpilki, a do tego meksykański dodatek w postaci małego sombrero. W komentarzach nie brakuje komplementów. Fani uważają, że świeżo upieczona panna młoda wyglądała przepięknie.

Ale ty jesteś słodka, ja pierdykam.
Piękna.
Prześliczne i Wyjątkowe Damy.

Jak wam się podoba galeria z wieczoru panieńskiego Karoliny Małysz?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.