Kolejna dziennikarka odchodzi z TVN24, ale nie do konkurencyjnej stacji. Reporterka dołączyła do zespołu radia RMF FM

TVN24 musiało pożegnać się z kolejną redaktorką. Tym razem współpracę ze stacją zakończyła warszawska reporterka, Monika Cwalina-Kucharczyk. W przeciwieństwie do redakcyjnych koleżanek nie przeszła jednak do konkurencyjnej stacji telewizyjnej, a do radia.

Więcej bieżących informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wirtualne Media poinformowały, że z TVN24 pożegnała się Monika Cwalina-Kucharczyk. Dziennikarka była związana ze stacją od ośmiu lat. Jest autorką materiałów do magazynów "Fakty po południu", "Polska i Świat" oraz "Czarno na Białym", dla którego zrealizowała głośny reportaż "Moje ciało jest okaleczone. Jak 'leczono' z homoseksualizmu".

Zobacz wideo Czego stacji TVN24 z okazji dwudziestych urodzin życzą gwiazdy?

Kolejna dziennikarka odchodzi z TVN24. Tym razem transfer do RMF FM

Monika Cwalina-Kucharczyk nie jest pierwszą osobą, które ogłosiła swoje odejście z Grupy TVN w ostatnich tygodniach. W połowie października 2021 r. ze stacją TVN24 rozstała się Katarzyna Zdanowicz. Dziennikarka przeszła do "Wydarzeń" Polsatu. Wcześniej z TVN odeszła także Aleksandra Janiec. Monika Cwalina-Kucharczyk nie zdecydowała się jednak na wystąpienie w konkurencyjnej dla Grupy TVN stacji telewizyjnej. Kobieta dołączyła do grona dziennikarzy radia RMF FM.

W RMF FM Monika Cwalina-Kucharczyk będzie zajmować się współpracą z warszawską redakcją stacji. Jej zadaniem będzie, podobnie jak w TVN24, przygotowywanie materiałów oraz relacji do "Faktów" oraz internetowych stacji informacyjno-muzycznych. 

Jedną z pierwszych rozmów na antenie RMF-FM Cwalina-Kucharczyk przeprowadziła na początku roku. Rozmawiała wówczas z ministrem edukacji i nauki, Przemysławem Czarnkiem. 

Przeczytaj także: Ulubieniec TVP Jason Derulo rzucił się na mężczyznę w kasynie. Poszło o to, że nazwał go pseudonimem innego artysty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.