"Sylwester marzeń"? Nie dla wszystkich. Zakopane ma problemy z powodu sylwestra TVP. "Mieszkańców szlag trafia" [WIDEO]

W Zakopanem trwają przygotowania do "Sylwestra marzeń" organizowanego przez telewizję TVP. Jacek Kurski chce, żeby to była największa taka impreza w Polsce. Mieszkańcy są wściekli.

Więcej informacji o imprezach sylwestrowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Szef TVP zapowiada huczną zabawę i planuje zdeklasować konkurencję. "Sylwester marzeń" w tym roku ma być niezapomnianym widowiskiem. Jacek Kurski do Zakopanego zaprosił m.in. Jasona Derulo, Marylę Rodowicz, Zenka Martyniuka, Maję Hyży i Roxie Węgiel. Do górskiego miasteczka od kilku dni ściągają tłumy głodne szampańskiej zabawy, ale "lokalsi" nie podzielają ich entuzjazmu.

Zobacz wideo Sylwester u Beckhamów

W Zakopanem hałas. "Dziwicie się, że mieszkańców szlag trafia?"

Telewizja Polska do koncertu sylwestrowego podchodzi bardzo poważnie.

Polacy zasługują na najlepszych artystów i telewizja polska im to zapewnia - napisał na Twitterze Jacek Kurski.

Lokalni dziennikarze z "Tygodnika Podhalańskiego" nagrali filmik, w którym pokazali, jak dużo hałasu generują próby do imprezy TVP.

Jesteśmy dwa km od sceny. Kolejny dzień trwają próby "Sylwestra marzeń". Posłuchajcie jak to słychać u nas w Redakcji na Zwierzynieckiej. Dziwicie się, że mieszkańców szlag trafia?
W komentarzach nie brakuje krytycznych opinii na temat sylwestra Kurskiego. Zakopane jest karykaturą obecnej Polski. Taniec stłoczonych w smogu COVIDowych chochołów przy ryczącej Kur...skiej "muzyce", korupcja i nepotyzm wyniszczające nawet przyrodę, księża pedofile, śmiertelne pobicia, wspieranie przemocy domowej, zakłamywanie historii, drożyzna itd. - czytamy pod postem.
Sylwester to w tym miejscu poroniony pomysł - stwierdził jeden z komentujących.

Będziecie oglądać "Sylwestra marzeń"? Transmisja zacznie się o 20.00 na TVP 2.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.