Karta walk High League. Na drugiej gali nie zabraknie największych gwiazd mediów społecznościowych. Kto jeszcze wystąpi?

Na początku lutego odbędzie się druga gala High League. Kogo zobaczymy? Poznajcie nazwiska kilku zawodników, którzy wkrótce zmierzą się w oktagonie.

Więcej informacji na temat nadchodzącej gali High League przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Po ogromnym sukcesie pierwszej gali High League, która odbyła się pod koniec sierpnia 2021 roku, organizatorzy podjęli decyzję o organizacji drugiej odsłony sportowego wydarzenia. 5 lutego w krakowskiej Tauron Arenie wystąpią największe gwiazdy mediów społecznościowych. Patrząc na niepełną jeszcze kartę walk, możemy być pewni, że będzie to ciekawe widowisko.

Sypialnie gwiazd Anna Bardowska pokazała sypialnię. Łóżko eleganckie, podobne ma Rozenek

Zobacz wideo Lexy Chaplin wyjawiła, dlaczego przyjęła propozycję walki na gali High League

Karta walk gali High League. Nazwiska zawodników, którzy wystąpią na nadchodzącej gali

Pierwsze informacje na temat zawodników, którzy wystąpią podczas drugiej gali High League pojawiły się na początku grudnia 2021 roku, kiedy zostały ogłoszone nazwiska youtuberów, którzy zmierzą się w walce wieczoru. Od tego momentu karta walk jest systematycznie wzbogacana o kolejnych uczestników. Jednym z głównych zawodników będzie członek Ekipy Friza, czyli Mini Majk. Niebawem zostanie podane nazwisko jego przeciwnika.

 

W oktagonie wystąpią również najpopularniejsze influencerki w Polsce. Dla jednej z nich będzie to już druga walka. Po przegranej na poprzedniej gali, Lexy Chaplin zdradziła, że tym razem ma zamiar wyjść zwycięsko z pojedynku. Niebawem przekonamy się, czy uda jej się spełnić marzenia o wygranej. Poniżej znajdziecie listę zawodników, którzy zmierzą się na gali 5 lutego 2022 roku.

  • Walka wieczoru: Jarosław Jarząbkowski "Pashabiceps" - Michał Owczarz "Owca",
  • Agata Fąk "Fagata" - Lexy Chaplin,
  • Mateusz Krzyżanowski "Mini Majk".
 
 

High League 2. Gdzie i po ile można kupić bilety?

Sprzedaż biletów na drugą galę High League ruszyła na początku grudnia 2021 roku. Ceny wejściówek zaczynają się od 70 złotych i można je nabyć między innymi na stronie eventim.pl.

Fagata, Lexy Chaplin High League. Fagata zdradziła, że będzie walczyć z Lexy Chaplin

Więcej o: