Włodek z "Na Wspólnej" komentuje rozwód Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka. "Duże zaskoczenie"

Informacja o rozwodzie Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka była sporym szokiem dla fanów aktorskiej pary. Zaskoczenia nie ukrywa także serialowy kolega, Mieczysław Hryniewicz, który w "Na Wspólnej" wciela się w postać nestora rodu Ziębów.

Więcej informacji z życia gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

O rozwodzie Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka poinformowano w programie "Dzień dobry TVN". Aby uniknąć spekulacji, para skontaktowała się z mediami jako pierwsza i wystosowała oficjalne oświadczenie. Aktorzy, którzy pracowali razem na planie serialu "Na Wspólnej", byli małżeństwem przez 22 lata. Gawryluk i Błaszczyk jako para unikali rozgłosu, tym razem również poinformowali, że nie będą udzielać żadnych wywiadów. O rozwodzie kolegów z pracy wypowiedział się natomiast w "Fakcie" Mieczysław Hryniewicz, czyli serialowy Włodzimierz Zięba, który, podobnie, jak Gawryluk, jest związany z produkcją od pierwszych odcinków.

Zobacz wideo Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

Mieczysław Hryniewicz o rozwodzie Gawryluk i Błaszczyka

Hryniewicz przyznał, że nie spodziewał się usłyszeć takiej informacji od kolegów z "Na Wspólnej", jednak uważa, że poradzą sobie po tym trudnym doświadczeniu.

To dla mnie duże zaskoczenie. Jednak wiem, że krzywda się nikomu nie będzie działa. To są dorośli ludzie. Wiem również, że ich córka będzie miała opiekę, bo zawsze o niej myśleli - powiedział aktor w rozmowie z "Faktem".

Serialowy Włodek Zięba dodał również, że Błaszczyk jest bliską mu osobą, a praca na planie zawsze układała im się bardzo dobrze.

Bardzo lubię Waldka, cenię go jako aktora, kolegę, lubię z nim pracować. W serialu "Na Wspólnej" gra mojego zięcia Damiana Cieślika, ja jego teścia. Bardzo miły kolega, dowcipny niezwykle, opowiada różne żarty - dodaje.

W odróżnieniu od Hryniewicza i Gawryluk, którzy w "Na Wspólnej" grają od początku, czyli od 2003 roku, Błaszczyk dołączył do obsady serialu dopiero w 2010. Wciela się w postać radnego Damiana Cieślika, męża Moniki Zięby granej przez Sylwię Gliwę.

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk pobrali się w 1999 roku. Rok po ślubie na świat przyszła córka aktorów, Maria. Para przez wiele lat uchodziła za idealne i zgodne małżeństwo, a jak wynika z oświadczenia, które wydali, rozstali się pokojowo. W oświadczeniu, które przedstawili w "Dzień dobry TVN" zaznaczyli, że rozeszli się w zgodzie i utrzymują dobre relacje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.