Pamela Stefanowicz z FitLovers przytuliła Sylwestra Wardęgę podczas Fame MMA. Wyznała mu miłość, a on? Nie był zadowolony

Podczas ostatniej gali Fame MMA Mateusz Janusz z FitLovers zmierzył się z Kacprem Błońskim. W międzyczasie jego ukochana postanowiła skonfrontować się z Sylwestrem Wardęgą. Pamela Stefanowicz wyznała mu miłość. Jak zareagował youtuber?

Więcej o influencerach przeczytasz na Gazeta.pl

FitLovers swój kontent opierają na treściach lifestylowych i promowaniu zdrowego trybu życia. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz poznali się na studiach. Od tamtego momentu są nierozłączni, a prywatnie posiadają psa - Korala. Matt wystąpił na ostatniej gali Fame MMA, gdzie razem z Kacprem Błońskim dał świetny pojedynek.

Zobacz wideo Mateusz z Fit Lovers w samochodzie pełnym papieru toaletowego radzi, jak walczyć z koronawirusem

Księżna KateKsiężna Kate szalała z metamorfozami na głowie. Upięcia, długie fale i grzywka

Krótko przed rozpoczęciem Fame MMA 12 narodził się konflikt między FitLovers a Sylwestrem Wardęgą. Youtuber wytknął parze plagiat zdjęcia, którego użyli przy współpracy z pewną marką. Pamela Stefanowicz postanowiła skonfrontować się z Wardęgą i zakopać topór wojenny.

Pamela Stefanowicz przytuliła Sylwestra Wardęgę

Pamela Stefanowicz wyznała na InstaStories, że podczas Fame MMA spotkała Sylwestra Wardęgi. Większość jej obserwatorów wie, że nie są jego ulubieńcami. Partnerka Mateusza Janusza miała ostatnio ciężki okres jeśli chodzi o psychikę. Wszystko przez walkę ukochanego. Postanowiła przytulić Sylwestra Wardęgę i wyznać mu miłość. 

Wyobraźcie sobie, że na gali spotkałam Sylwestra Wardęgę, przytuliłam go i powiedziałam mu, że mimo, iż on nas nie lubi, to ja go kocham. Miałam ZERO złych emocji - wyznała Pamela Stefanowicz.

Co więcej, Stefanowicz odniosła się także do wyglądu Wardęgi.

Wyglądał jak słodziak w takim purpurowym garniturku i złotych pierścionkach na druidowej brodzie - napisała.

Sylwester Wardęga nie był zachwycony spotkaniem FitLovers

Fani byli ciekawi jak Sylwester Wardęga zareagował na FitLovers. Youtuber nie krył, że nie przepada za Pamelą Stefanowicz i Mateuszem Januszem.

Powiedział [Sylwester Wardęga - red.], że nie lubi FitLovers. Nie zdziwiło mnie to, bo słyszałam już to wielokrotnie. Z tą różnicą, że kiedyś jak nas cisnął, to obwiniałam się o to, szukając w sobie winy, próbując coś zmienić. [...] Dlatego jak go spotkałam, przytuliłam go, bo nie czułam ani jednego procenta złości. Jest jak jest - wyznała Pamela Stefanowicz.

Influencerka kiedyś bardzo przeżywała krytykę ze strony Wardęgi. Towarzyszyło jej poczucie winy i brak zaufania do ludzi. 

Pamela i Mateusz z Fit LoversŻenujący żart Mateusza z FitLovers w "Ameryka Express". "Poziom dna". Fakt, słaby

Bardzo źle to wpływało na moje poczucie własnej wartości, pewność siebie, przez co stawałam się coraz bardziej zamkniętą osobą.

Youtuberka wciąż jest bardzo wrażliwa i akceptuje to. Stara się nie czuć złości, dlatego zaproponowała Sylwestrowi Wardędze zapomnienie o złych emocjach. 

Więcej o: