Majka Jeżowska pokazała syna. Wojciech skończył 40 lat. "Za chwilę zostaniesz tatą". Podobieństwo? Trudno dostrzec

Majka Jeżowska świętowała 40. urodziny syna. Z tej okazji opublikowała kilka zdjęć, a także złożyła mu życzenia.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów przeczytacie na stronie Gazeta.pl

Majka Jeżowska nie może narzekać na karierę. Od lat jest obecna w show-biznesie i zdaje się, że nie zamierza sobie robić przerwy. Praca to jedno, ale wokalistka nie poświeciła się jej całkowicie. Spełnia się także w roli matki. Jej syn skończył właśnie 40 lat, a w związku z tym artystka zamieściła w sieci jego zdjęcia i opublikowała urodzinowy wpis.

Zobacz wideo Majka Jeżowska: Na stare lata odkryłam w telefonie gry. Zwariowałam na punkcie tzw. kulek

Majka Jeżowska pokazała syna. Z okazji jego urodzin opublikowała zdjęcia i urodzinowy wpis

Pierwszym mężem Majki Jeżowski był Janusz Komanem, za którego wyszła, mając zaledwie 20 lat. Jednak po nieudanym małżeństwie związała się z Tomem Loganem. Zanim jednak rozstała się z pierwszym mężem, doczekała się z nim syna, Wojciecha. Z okazji urodzin jedynaka pokusiła się o złożenie mu życzeń w sieci.

40 lat minęło. Mój jedyny syn Wojtek świętuje dziś urodziny! Leć wysoko na skrzydłach swoich pasji i miłości. Za chwilę zostaniesz tatą, więc możesz czuć się spełniony, synu. Jesteś wyjątkowym, wrażliwym i dobrym facetem. Dumna jestem z ciebie, mój kochany! - nie mogła się nachwalić.
 

Wojciech spełnia się zawodowo i zajmuje się produkcją filmową. Prywatnie? Wkrótce sprawdzi się w nowej roli - zostanie ojcem. Majka Jeżowska w jednym z wywiadów przyznała, że będzie babcią dziewczynki. Dodała, że rodzice wybrali już dla niej imię, chociaż wokalistka jest sceptycznie nastawiona do ich pomysłu. Wyznała, że nie podoba jej się nazywanie dzieci imionami po członkach rodziny, rodzicach czy dziadkach. Zgadzacie się z nią?

Majka JeżowskaMajka Jeżowska zdradziła, że nie ma na imię Majka. A jak? Bardzo tradycyjnie. "Po babci"

Więcej o: