Natsu ujawniła, że ma ukochanego, a niebawem powie, co dalej z Teamem X. Zdradziła, ile zarobiła. Kwota imponująca

W najnowszym filmie Natsu odpowiedziała na pytania od fanów. Youtuberka ujawniła, ile zarabia oraz zdradziła, że planuje projekt z Malikiem Montaną. Czy zaspokoiła ciekawość widzów?

Więcej informacji na temat youtuberów znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Zarówno życie zawodowe, jak i prywatne Natalii Karczmarczyk wzbudza duże zainteresowanie. Jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce postanowiła rozwiać kilka wątpliwości na swój temat. Przy okazji pochwaliła się swoimi zarobkami.

Doda, Beata Tadla, Michał WiśniewskiWielka miłość, później zawirowania i rozstania. Te pary nie rozeszły się w zgodzie

Zobacz wideo Czego nie ogarnia Natsu, czyli przereklamowane fenomeny [Lista Plotka]

Natsu zdradziła, ile zarobiła w ostatnim czasie: To był taki najlepszy miesiąc

Natalia Karczmarczyk może pochwalić się imponującym zasięgami. Na YouTubie subskrybuje ją ponad milion widzów, a na Instagramie zgromadziła 1,3 miliona obserwatorów. Dodatkowo Natsu bierze udział w licznych kampaniach reklamowych, a pod koniec sierpnia stoczyła walkę na pierwszej gali High League. To sprawiło, że konto Natalii powiększyło się o całkiem niezłą kwotę. 

Jakbym miała podsumować, ile pieniędzy mam dla siebie w danym miesiącu, po jakichś tam wydatkach, inwestycjach i tak dalej, to wyszłoby 150 tysięcy. Wydaje mi się, że to był taki najlepszy miesiąc - wyznała Natsu.

Natalia zdradziła plany na przyszłość oraz wyznała, że ma chłopaka

Widzowie byli również ciekawi jej dalszych planów zawodowych. Youtuberka wyznała, że pracuje nad projektem z Malikiem Montaną. Ku niezadowoleniu widzów nie zdradziła zbyt wiele na ten temat.

Oprócz pytań dotyczących kariery było również kilka na temat życia uczuciowego. W tym przypadku Natalia również nie zaspokoiła ciekawości widzów. Powiedziała jedynie, że jest zakochana, ale nie może ujawnić więcej szczegół. Pod filmem pojawiły się komentarze rozczarowanych fanów. 

Czyli wyszło jak zwykle, coś wam powiem, ale nie powiem teraz lub zbyt skomplikowane.
Nie rozumiem, dlaczego dany twórca tworzy taki film? Jak przyjdzie, co do czego, to wszystko jest tajemnicą albo może kiedyś wam powiem - napisali widzowie pod filmem Natalii.
 

NatsuNatsu odchodzi z Teamu X. Influencerka założyła nową firmę

W sieci pojawiły się informacje, że Natsu planuje odejść z Teamu X. Niedawno youtuberka założyła własną firmę i ogłosiła nowy projekt. Natalia poinformowała, że wszelkie wątpliwości z tym związane zostaną rozwiane w kolejnym filmie, który zostanie opublikowany za kilka dni. 

 
Więcej o: