Wujek Łuki nie jest już menadżerem całej Ekipy. Fani są zaniepokojeni. Problemy w grupie youtuberów

Fani Ekipy zauważyli, że Wujek Łuki zmienił opis na Instagramie. Łukasz nie jest już menadżerem całej grupy. Internauci zaczęli się zastanawiać, czy to oznacza ewentualne podziały wśród znanych youtuberów.

Więcej artykułów na temat Ekipy przeczytasz na Gazeta.pl

Od początku istnienia Ekipy Łukasz Wojtyca uważany był za osobę, która dba o dobry wizerunek całej grupy oraz sprawuje kontrolę nad wszystkimi aspektami biznesowymi. Nie od dziś wiadomo, że Wujek Łuki ma coraz więcej obowiązków, ponieważ kariera Ekipy rozwija się w zawrotnym tempie i youtuberzy realizują coraz więcej projektów. W ostatnim czasie Łukasz postanowił wprowadzić kilka zmian. 

Mieszanie Katarzyny ZielińskiejKatarzyna Zielińska ostatnio chwaliła się łazienką. My patrzymy na kuchnię. Sztos!

Zobacz wideo Wujek Łuki - Koło Plotka Extra

Łukasz Wojtyca jest menadżerem trzech osób z Ekipy

Fani zaczęli się niepokoić, że może dojść do rozpadu grupy, a wszystko za sprawą zmiany opisu na Instagramie Łukasza. Widzowie dostrzegli, że Wujek Łuki obecnie współpracuje z trzema osobami, są nimi: Friz, Fusialka i Poczciwy Krzychu.

Oficjalnie nie wiadomo, kto zajmuje się sprawami Murcix, Mini Majka, Marcysi, Novciaxa i Trąby. Jeżeli chodzi o Wersow to youtuberka od ponad dwóch lat współpracuje z Krzysztofem Misiałkiewiczem.

Wujek ŁukiWujek Łuki Screen: Instagram/@wujekluki

 

Czy zmiany na Instagramie Łukasza oznaczają rozpad Ekipy?

Warto również dodać, że są to jedynie przypuszczenia zaniepokojonych fanów. Ekipa oficjalnie nie wydała żadnego oświadczenia. Być może zmiany, które postanowił wprowadzić Łukasz, podyktowane są brakiem czasu, by zajmować się wszystkimi członkami grupy.

Obecnie każdy ruch popularnych youtuberów jest bacznie obserwowany i szczegółowo analizowany. Aktualnie Ekipa przygotowuje się do wydania gry i związanej z tym promocją. Nie jest jednak wykluczone, że być może za jakiś czas każdy z członków postanowi rozpocząć karierę na własnych zasadach. 

Więcej o: