Robert Lewandowski gra w meczu o wszystko, a Anna? Też. W tym samym czasie siedzi w barze męża z "przeciwnikiem"

Anna Lewandowska nie zapomina o tym, by kibicować polskiej reprezentacji podczas meczu z Albanią. Robi to jednak w dość oryginalny sposób. Zazwyczaj siedziała na trybunach. Dziś - w barze. I to z "przeciwnikiem".

Mecz Polski z Albanią uznawany jest za jedno z najważniejszych w ostatnich miesiącach (a nawet latach) spotkań piłkarskich. Nasza reprezentacja, po czterech zwycięstwach, dwóch remisach i jednej porażce w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022, zajmuje trzecie, mało satysfakcjonujące miejsce i chce w Tiranie powalczyć o drugą pozycję w grupie. Kto wspiera sportowców? Kciuki z pewnością trzyma cały kraj, a o kibicowaniu nie zapomniała również żona kapitana drużyny - Anna Lewandowska

Kto wygra mecz? Jaki wynik obstawiacie? - pyta internautów.

Anna Lewandowska, Małgorzata RozenekTe gwiazdy przyłapano na majstrowaniu w programie graficznym. Kto zaliczył większą wpadkę?

Robert Lewandowski gra na boisku, a Anna w... scrabble

Żona piłkarza tym razem nie podąża śladami drużyny i nie zasiada na trybunach stadionu w Tiranie. Tego wieczoru wybrała się do nowej restauracji Roberta Lewandowskiego, by pograć w Scrabble. Dumnie zapozowała do zdjęcia z rozłożoną na stole planszą. Choć post ten był sponsorowany, litery ułożone w hasła nawiązywały bezpośrednio do trwających eliminacji do Mistrzostw Świata. 

Gol. Lewa. Podaj. Piłka. Meczyk. Polska. Albania. Mistrzostwa - czytamy na planszy.

Pod wpisem Lewandowskiej zaroiło się od komentarzy, w których internauci wyrażali nadzieję na wygraną Polaków. Ale nie zabrakło także pytań o jesienną stylizację Anny.

 
Zobacz wideo Anna Lewandowska wybrała się na laminację brwi!

Na InstaStories Anny widać, że żona sportowca spędza czas z młodszą córką. Nazwała Laurę "małym przeciwnikiem", który przeszkadza jej w grze. 

Gramy dzisiaj w Scrabble, ale tutaj mamy jednego przeciwnika - oznajmiła ze śmiechem trenerka.

Oby Albańczycy byli tak samo "groźni" jak półtoraroczna córka Roberta Lewandowskiego.

Alek Baron i Sandra KubickaBaron i Sandra Kubicka potwierdzają związek!

Więcej o: