Klara Lewandowska przesiadła się na dwa kółka i zrobiła rajd wokół domu. Lewandowski j± asekurował, dumna mama nagrywała

Anna Lewandowska opublikowała na InstaStories urocze nagranie. Pokazała, jak jej najstarsza córka uczy się jeĽdzić na rowerze.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski nie pokazują w mediach społecznościowych twarzy swoich pociech. Nie oznacza to jednak, że nie publikują zdjęć czy nagrań z Klarą i Laurą w rolach głównych. Wprost przeciwnie, na ich Instagramach pojawiają się kadry, na których widać, jak sportowcy spędzają czas z córkami. 

Anna Lewandowska, Małgorzata RozenekTe gwiazdy przyłapano na majstrowaniu w programie graficznym. Kto zaliczył większą wpadkę?

Zobacz wideo Klara Lewandowska przesiadła się na dwa kółka

Więcej ciekawych tekstów znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Lewandowska pokazała, jak Klara jeździ na rowerze. Dumna mama nagrywa, tata wspiera

Anna Lewandowska dumnie uwiecznia na Instagramie kolejne osiągnięcia starszej córki. Jakiś czas temu pochwaliła się, jak Klara gra na pianinie, uczy się języków obcych, robi proste chemiczne eksperymenty. Czterolatka doskonale radzi sobie także na basenie i sali treningowej (oczywiście ćwiczenia, które wykonuje, są dostosowane do jej wieku). Teraz pierworodna Lewandowskich uczy się jeździć na rowerze. Ma już pierwsze efekty - rodzice właśnie zdjęli jej boczne kółka. Czterolatka nie czuła się na takim pojeździe dostatecznie pewnie, toteż asekurował ją jej znany tata. 

Klara Lewandowska na rowerzeKlara Lewandowska na rowerze Fot. Instagram/ annalewandowskahpba

Trenerka wszystko utrwaliła na krótkim nagraniu, które zamieściła na swoim InstaStories (zobaczycie je w górnej części tego tekstu). Widać na nim, że najmłodsza Lewandowska naśladuje swoją starszą siostrę i też jeździła na dziecięcym rowerku. Dziewczynki zrobiły rajd wokół domu, toteż w tle widać, jak prezentuje się podwórko sportowców. Idealnie wykoszone trawniki i przycięte drzewka robią wrażenie. 

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski razem z Klarą dogląda swojej restauracji. Fotoreporterzy zrobili im urocze zdjęcie

Więcej o: