Mistrz szewski postanowił wykorzystać swój talent i wykonał buty z papierków po lodach Ekipy. Fani zachwyceni

Jeden z tiktokerów postanowił wykorzystać swój niesamowity talent i wykonał buty z papierków po lodach Ekipy. Internautom bardzo spodobał się efekt końcowy.

Lody Ekipy od samego początku cieszą się ogromną popularnością. Przez długi okres były towarem ciężko dostępnym. Fani sprzedawali papierki za chore sumy. Pewien tiktoker postanowił pójść o krok dalej i wykorzystać swój talent. Majk Novak wykonał buty z opakowań po przekąskach.

Zobacz wideo Najpopularniejszy youtuber w Polsce i... Europie?! Gwiazdy o gwiazdach - czyli tym razem o Frizie

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Mistrz szewski postanowił stworzyć buty z papierków po lodach Ekipy

Majk Novak w kreatywny sposób wykorzystał popularność Ekipy Friza i dołożył do tego swój niesamowity talent. Mistrz szewski od 20 lat zajmuje się projektowaniem butów. Na swojego TikToka wrzuca treści lifestyle'owe i prowadzi interesujące serie. Postanowił pokazać swoim obserwatorom, jak wykonuje się obuwie.

Proces tworzenia butów z papierków po lodach Ekipy trwa już od połowy lipca. Mężczyzna potrzebował 12 opakowań po przekąsce. Twórca opowiada o swoim fachu w ciekawy sposób, a obserwatorzy uwielbiają go słuchać. Fani dowiedzieli się, jak wygląda samo projektowanie szablonu, ćwiekowanie oraz lepienie podeszwy. 

Buty będzie można wygrać w konkursie

Buty z papierków po lodach Ekipy są już prawie gotowe. Majk Novak zaimponował społeczności TikToka i już zebrał swoją własną rzeszę fanów. Sugerują mu, że powinien postarać się o współpracę z youtuberami i zacząć sprzedawać buty masowo. Obuwie, które wykonał będzie można niebawem wygrać w specjalnym konkursie.

Brzmi pan jak lektor.
Bardzo interesująco pan opowiada - komentowali fani Majka Novaka.

Głos Majka Novaka jest zdaniem internautów bardzo relaksujący. Jego filmy odprężają i pozwalają na dowiedzenie się ciekawych rzeczy. Ich zdaniem szewc brzmi jak lektor i jest bardzo utalentowany.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.