Sylwia Madeńska nie może odebrać psa od Mikołaja Jędruszczaka? Tymczasem on chwali się zdjęciem z Oreo i zakpił z niej

Sylwia Madeńska wydała oświadczenie, w którym napisała, że jej były partner, Mikołaj Jędruszczak, pożyczył od niej psa, którego od kilku tygodni nie oddał. Tymczasem on opublikował zdjęcie z Oreo, pupilem celebrytki.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak poznali się w programie "Love Island. Wyspa miłości". W ich związku nie zawsze było kolorowe i kilka razy rozchodzili się ze sobą i wracali do siebie. W ostatnim wpisie celebrytka przyznała, że w lipcu ostatecznie zakończyli swój związek, a Sylwia postanowiła całkowicie zerwać kontakt z byłym partnerem. Mimo to on pojawił się pod jej domem, by pożyczyć pupila byłej partnerki. Ponoć robił tak już kilka razy, jednak teraz nie oddał Sylwii Oreo.

Sylwia MadeńskaMadeńska o tym, jak schudła. Dieta i ćwiczenia to nie wszystko. Ważniejsze jest coś innego

Zobacz wideo Sylwia Madeńska w programie "Plotkersi"

Sylwia Madeńska nie może odebrać psa od Mikołaja Jędruszczaka? Tymczasem on chwali się zdjęciem z Oreo

Ponoć do sytuacji, kiedy zapłakany Mikołaj Jędruszczak zjawił się pod domem Sylwii Madeńskiej, doszło w połowie września. Jak napisała celebrytka w instagramowym wpisie "działo się tak kiedyś kilkukrotnie, gdy miał gorszy okres w swoim życiu i gdy nie chciał przyjąć mojej pomocy, to Oreo dawała mu ukojenie". W związku z tym nie wzbudziło to u niej żadnych podejrzeń.

Pies jednak nie wrócił do byłej uczestniczki "Love Island", w związku z tym, zgłosiła sprawę na policję, która według niej, wcale jej nie pomaga. To właśnie dlatego nagłośniła sprawę w mediach społecznościowych. Po tym, jak wystosowała oświadczenie, napisaliśmy do Mikołaja z prośbą o komentarz, jednak nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Jędruszczak był jednak aktywny na Instagramie i zamieścił tam zdjęcie z Oreo, psem byłej ukochanej.

Perfekcyjna niedziela z moją miłością - podpisał fotkę.

Mikołaj JędruszczakMikołaj Jędruszczak Instagram/mikolaj_jedruszczak_official

To nie umknęło uwadze Sylwii. Dodała na InstaStories wpis, w którym napisała, że zdjęcie jest stare i choć Mikołaj jest w Sopocie, na co wskazuje lokalizacja przy zdjęciu, to pies ponoć został w Warszawie. Przy okazji udostępniła kilka relacji znajomych, którzy nagłośnili całą sprawę z psem.

Oczywiście, że widziałam post Mikołaja. Jest to stare zdjęcie, które już kiedyś wrzucał na stories. Oreo nadal jest przetrzymywana gdzieś w Warszawie, podczas jego wypadu do Trójmiasta. To chore, że po tym wszystkim ten człowiek jeszcze żartuje sobie z tej sytuacji... - napisała.

Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki, by cała sprawa się rozwiązała.

wpis Sylwii Madeńskiejwpis Sylwii Madeńskiej Instagram/sylwia_madenska_official

Sylwia Madeńska pokazała zdjęcie bez i z makijażemSylwia Madeńska z "Love Island" porównała swoje zdjęcia w makijażu i bez. Różnica? Spora

Więcej o: