Julia Kamińska pochwaliła się efektami zmysłowej sesji. Internauci sypią komplementami. "Najpiękniejsze zdjęcie, jakie widziałam"

Julia Kamińska udostępniła na Instagramie zdjęcie w samej bieliźnie. Aktorka pięknym kadrem zachwyciła swoim obserwatorów.

Julia Kamińska opublikowała niedawno bardzo intymną fotografię. Pozuje na niej w bieliźnie i swetrze, a w dłoni trzyma butelkę szampana. Kadr spodobał się nie tylko fanom, ale także bliskim znajomym aktorki, w tym Joannie Opoździe. Serialowa Ula ponownie podzieliła się odważnym zdjęciem z sesji, a internauci zasypali ją komplementami.

Julia Kamińska pochwaliła się efektami zmysłowej sesji. Internauci sypią komplementami. "Najpiękniejsze zdjęcie, jakie widziałam"

Aktorka zapozowała przed obiektywem fotografa, Tomasza Ziemkiewicza. Na opublikowanym zdjęciu widzimy, jak Kamińska leży na łóżku w czarnej koronkowej bieliźnie i zaczepnie wyciąga dłoń w kierunku aparatu. Czarno-biały odcień tylko potęguje bijący z tego kadru romantyzm.

Dzień dobry - napisała krótko Kamińska.
 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów nie tylko ze strony fanów. Pod wrażeniem byli Katarzyna Ankudowicz, Artur Chamski i Ada Fijał.

Najpiękniejsze zdjęcie jakie widziałam od daaaaaawna!
BOSKA!!!!! Ale brzuch - pisali.

Komentarze u KamińskiejKomentarze u Kamińskiej instagram/_julia_kaminska_

Z mocnym sprzeciwem ze strony internautów spotkał się za to komentarz dziennikarza TVN24, Wojciecha Bojanowskiego.

Musisz więcej jeść! Jesteś strasznie szczupła - napisał pod zdjęciem.
Nieprawda, normalna jest - odpowiedział jeden z fanów.

Julia Kamińska zachwyca także w pełnych stylizacjach. Niedawno pojawiła się w "Dzień dobry TVN" w białej, zabudowanej sukience, która pięknie współgrała z krwistoczerwoną szminką na ustach. Innym razem wyglądała jak milion dolarów w sukience z sieciówki, która wyprzedała się ze sklepów w mgnieniu oka. Lubicie styl Kamińskiej?

Więcej o: