Julia Kamińska wygląda jak milion dolarów w sukience z sieciówki. "Wdzięk, szyk i elegancja". Wcześniej miała ją na sobie inna gwiazda

Julia Kamińska udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie w czerwonej, zwiewnej sukience. Kilka tygodni temu dokładnie tę samą kreację miała na sobie Sylwia Bomba.

Julia Kamińska zapowiedziała na Instagramie, że jesienią wystąpi gościnnie w jednym z telewizyjnych programów. Napisała o tym pod zdjęciem w czerwonej, satynowej sukience sięgającej łydek. Fani dopytywali, gdzie ją kupiła. Mają szczęście - to tani model z sieciówki. Dokładnie w takiej samej kreacji ostatnio pojawiła się też Sylwia Bomba

Zobacz wideo Najgorętsze trendy makijażowe najbliższego sezonu? Julia Kamińska postanowiła pokazać wszystkie na swojej twarzy

Julia KamińskaKamińska wybrała się na imprezę ze znajomymi z planu. Odwiedziła salon piękności

Julia Kamińska vs. Sylwia Bomba - która lepiej wygląda w czerwonej kreacji? 

Julia Kamińska zapowiadała swój udział w programie, Sylwia Bomba składała sobie życzenia z okazji urodzin - obie panie na zdjęciach miały na sobie tę samą sukienkę. To czerwona kreacja do łydek z poliestru, przypominającego satynę. Dopasowana, podkreśliła ich sylwetki, chociaż te zdecydowanie się od siebie różnią. Julka wygląda w niej lekko i dziewczęco. Wszystko za sprawą subtelnych fal na końcówkach włosów.

Jesienią będziecie mogli zobaczyć efekty mojego gościnnego udziału w… Jak myślicie, jakim programie? - zapytała Kamińska na Instagramie.

Większość osób postawiło na "Top Model". Pojawiły się też głosy, że może chodzić o "Taniec z Gwiazdami". Fani nie kryli też zachwytu stylizacją aktorki. 

Wdzięk, szyk i elegancja. Pięknie.
Uwielbiam twoje czerwone loki.
Ja myślałem, że pani jest ładna. A pani jest piękna! - pisali jej.
 

Z kolei Sylwia Bomba w tej samej sukience wyglądała zupełnie inaczej - jej stylizacja jest bardziej elegancka. Postawiła też na ciężkie loki.

 

Julia Kamińska, Monika FronczekJulia Kamińska na planie "BrzydUli". Filip Bobek zachwycony zdjęciem

Ich fanki dopytywały w komentarzach, gdzie można kupić ten letni model. Otóż jest sprzedawany w Zarze, a jej cena to niecałe 120 złotych. 

Zobacz też: Sylwia Bomba zostawiła córkę z kosmetyczką. W ruch poszły pędzle i kolorowe kosmetyki. Efekt? Dwulatka zachwycona

Więcej o: