"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Bomba wzięła udział w sesji zdjęciowej. Stylizacja? Odważna! "Odkrywa wszystkie moje kompleksy"

Sylwia Bomba wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Celebrytka pochwaliła się pierwszą taneczną stylizacją.

Kariera Sylwii Bomby nabiera rozpędu. Gwiazda programu "Googlebox. Przed telewizorem" zadebiutuje na parkiecie w kolejnej edycji tanecznego show "Taniec z Gwiazdami". Teraz na profilu pochwaliła się pierwszą stylizacją z programu.

Oliwia Bieniuk"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk w odważnej stylizacji za kulisami sesji

Zobacz wideo

Sylwia Bomba pokazała kreację z sesji "Tańca z Gwiazdami"

Przygotowania do kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" ruszyły pełną parą. Połowa uczestników miała wczoraj bardzo pracowity dzień na planie sesji zdjęciowej promującej show. Wśród nich znalazła się Sylwia Bomba. Choć wciąż nie wiemy, z kim zadebiutuje na parkiecie, mogliśmy zobaczyć jej pierwszą taneczną stylizację. Na profilu na Instagramie Bomba prezentuje swoje wdzięki ubrana w kolorową, mocno wyciętą sukienkę z frędzlami, które poruszają się przy każdym jej ruchu. Na twarzy Sylwii widzimy szeroki uśmiech. W opisie celebrytka przyznała, że nie przypuszczała, że w tak skąpej kreacji będzie się czuła swobodnie.

Zaczęło się! Sama nie mogę w to uwierzyć, że stoję przed kamerami w stroju, który odkrywa wszystkie moje kompleksy i uśmiecham się od ucha do ucha z radości. Jak obstawiacie? Do którego odcinka dojdę?
 

Sylwia BombaSylwia Bomba podejrzewana o ciążę. Odpowiedziała ostro internautce

Fani są zachwyceni. W komentarzach posypały się słowa wsparcia. Internauci zapewnili, że będą kibicować Sylwii.

Jakie kompleksy? Przecież do tańca taka figura to ideał... Samba, rumba, salsa... No proszę cię.
W moim odczuciu te kompleksy powinny czuć się zaszczycone, że taka piękna kobieta, jak pani, je posiada.
Trzymam za ciebie kciuki. Oby jak najdalej.

Będziecie kibicować Sylwii?

Więcej o: