Internautka podejrzewała Sylwię Bombę o ciążę. Gwiazda "Gogglebox" wrzuciła zdjęcie w bikini i odpowiedziała stanowczo

Sylwia Bomba spędza z córką wakacje nad morzem. Wakacyjne zdjęcia są chętnie komentowane przez internautów i internautki. Jedna z nich nie była miła dla celebrytki.

Sylwia Bomba zdobyła popularność dzięki uczestnictwu w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytkę zobaczymy wkrótce w nowym sezonie "Tańca z Gwiazdami". Nim jednak zacznie treningi taneczne, wypoczywa nad morzem. Jej Instagram pełen jest zdjęć z urlopu, na których Sylwia występuje w bikini. Po wrzuceniu jednego ze zdjęć otrzymała zaskakującą wiadomość.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Sylwia Bomba ostro do internautki

Sylwia Bomba spędza z małą Antosią wakacje we Włoszech. Zdjęcia z pobytu chętnie umieszcza na swoim Instagramie, który obserwuje blisko 700 tysięcy fanów. Odkąd celebrytka rozstała się ze swoim partnerem, może liczyć ich na wsparcie. Każda fotografia Sylwii jest szeroko komentowana. Wpisy internatów zwykle są pełne ciepłych słów. Ale niestety nie zawsze.

Jedna z internautek, zobaczywszy zdjęcia w bikini Sylwii Bomby, stwierdziła, że celebrytka chyba spodziewa się kolejnego dziecka. Na odpowiedź uczestniczki programu "Gogglebox" nie trzeba było długo czekać. Na swoim InstaStories zamieściła zdjęcie w biało-czarnym bikini oraz bajecznym kimonie z czerwoną lamówką i dopisała jedno zdanie.

Dla tej życzliwej pani, co napisała, że jestem w ciąży: jestem na wakacjach, zjadłam pizzę, carbonarę i najlepsze w życiu frutti di mare.

Sylwia BombaSylwia Bomba Sylwia Bomba/Instagram screen

Kiedy wypoczywa się we Włoszech trudno oprzeć się specjałom tamtejszej kuchni. Nic więc dziwnego, że Sylwia Bomba skorzystała z okazji i rozkoszowała się popularną na południu pizzą i makaronem. Mimo to trudno na zdjęciach zamieszczonych na jej kanale w mediach społecznościowych dopatrzyć się zdjęć, które choć w minimalnym stopniu sugerowałyby ciążę celebrytki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.