Sylwia Bomba zapytana o rozstanie. Zdenerwowana odpowiedziała internautce. "Uwaga, uwaga! Słuchajcie"

Sylwia Bomba zorganizowała na Instagramie pogawędkę z fanami. Podczas Q&A została zapytana o rozstanie z partnerem.

Sylwia Bomba na początku lipca podzieliła się ważną informacją. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ogłosiła, że kilka miesięcy temu rozstała się z dotychczasowym partnerem Jackiem. To z nim doczekała się córki Antosi. Echa zamieszczonego przez nią oświadczenia nie milkną, a sprawa w dalszym ciągu interesuje wiele osób.

Zobacz wideo

Sylwia Bomba zapytana o rozstanie. Zdenerwowana odpowiedziała internautce. "Uwaga, uwaga! Słuchajcie"

Podczas zorganizowanego na instagramowym profilu Q&A pojawiło się pytanie o prywatne życie Sylwii Bomby. Jedna z internautek zastanawiała się, jak gwiazda miewa się po zakończeniu wieloletniego związku.  

Jak radzisz sobie z rozstaniem? Sama nad tym myślę, ale szkoda mi dziecka – czytamy w relacji na InstaStories.

Celebrytka nie ominęła tej wiadomości i postanowiła odpowiedzieć obserwatorce. Odniosła się do opublikowanego już wcześniej komunikatu. Nie zmieniła zdania i nie planuje komentować tego tematu.

Uwaga, uwaga! Słuchajcie! Tak jak napisałam w swoim oświadczeniu, nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie, dlatego proszę mnie o to nie pytać, a dostałam takich wiadomości z kilkaset. Dziękuję za uwagę – powiedziała w krótkim filmiku Sylwia Bomba, uśmiechając się do aparatu.

Sylwia BombaSylwia Bomba instagram.com @sylwiabomba

W innych relacjach natomiast można było przeczytać, co matce Antosi daje energię do życia i szczęście. Sylwia nie ukrywała, że dobro jej dziecka jest dla niej najistotniejsze, ale też nie boi się walczyć o siebie.

Szczęście Antosi jest dla mnie najważniejsze. Ogólnie mam zasadę w życiu, że walczę o siebie i swoje szczęście. Dlaczego? Dlatego, że nikt tego za mnie nie zrobi – czytamy na InstaStories.

Bomba pojawi się w najnowszej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Będziecie jej kibicowali podczas zmagań na parkiecie?"

Więcej o:
Copyright © Agora SA