"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk wzięła udział w sesji wizerunkowej. Pokazała kulisy i swoją stylizację. Odważna!

Od pewnego czasu wiemy, że Oliwia Bieniuk będzie jedną z uczestniczek w tanecznym show "Taniec z Gwiazdami". Córka słynnej aktorki podzieliła się zdjęciami zza kulis.

Oliwia Bieniuk w tym roku zdała maturę. Teraz kariera córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nabiera rozpędu. Na Instagramie obserwuje ją ponad 200 tysięcy użytkowników, a jesienią pojawi się w tanecznym show Polsatu "Taniec z Gwiazdami", w którym zadebiutuje na parkiecie w parze z przystojnym i utalentowanym Jakubem Lipowskim. 

Oliwia Bieniuk / Krystyna PrzybylskaBabcia Oliwii Bieniuk wyznała, co sądzi o udziale wnuczki w "Tańcu z Gwiazdami"

Zobacz wideo

Oliwia Bieniuk w "Tańcu z Gwiazdami"

W jednym z wywiadów Oliwia Bieniuk przyznała, że podejmując decyzję o udziale w show Polsatu, nie wahała się ani chwili. Choć nie ma dużego doświadczenia w tańcu, to od razu zdecydowała, że wystąpi w programie. Jej ojciec przystał na decyzję córki i będzie ją wspierał w rywalizacji. 19-latka zatańczy z debiutantem, Jakubem Lipowskim. Tancerz nigdy wcześniej nie brał udziału w popularnym show, jednak jego taneczny dorobek robi wrażenie. Kuba jest wielokrotnym Mistrzem Polski i wicemistrzem świata w tańcach latynoamerykańskich.

Na profilu programu "Taniec z Gwiazdami" na Instagramie pojawił się krótki film, na którym widzimy jak Oliwia przygotowuje się do nagrania spotu reklamowego.

Zapowiada się mega pracujący dzień. Zaczynamy sesję fotograficzną #TzG12. Oliwia Bieniuk już prawie gotowa. 
 

Taniec z gwiazdami"Taniec z Gwiazdami". Pojawi się nowy juror! Wcześniej był gwiazdą TVP

Więcej kadrów z przygotowań do nagrań spotu zapowiadającego kolejną edycję show mogliśmy zobaczyć na InstaStories Oliwii i oficjalnym profilu programu. To właśnie na instagramowej relacji możemy dostrzec, że 19-latka wystąpi w reklamie w skąpej, żółto-czarnej kreacji i błyszczących sandałkach.

My nie możemy się doczekać emisji nowych odcinków programu, a wy?

Więcej o: