Magdalena Stępień ofiarą hejtu. Dostaje okrutne wiadomości. "Życzą" jej, by syn ją znienawidził. Niezwykła reakcja

Magdalena Stępień po raz kolejny upublicznia hejterskie wiadomości, które otrzymuje od internautów. Tym razem "życzliwy" obserwator sposób skomentował jej niechęć do byłego partnera, Jakuba Rzeźniczaka. "Jesteś psychicznie chora" - napisał. Celebrytka zareagowała.

Magdalena Stępień nie dość, że musi mierzyć się z problemami w życiu prywatnym - została porzucona przez Jakuba Rzeźniczaka w ósmym miesiącu ciąży, a teraz samodzielnie wychowuje syna - boryka się dodatkowo z wylewającą się na nią falą hejtu. Opublikowała screeny, na których widać okrutne wiadomości od obserwatora. Życzył jej, by kilkumiesięczny Oliwier znienawidził ją kiedyś za to, jak wypowiada się o byłym partnerze. Stępień zareagowała... miłością. 

Poznałam miłość mojego życia. Nie uda się nikomu tego zepsuć - skomentowała.

Zbigniew Boniek do Jakuba Rzeźniczaka: Co się dzieje, masz wodę w piwnicy?Boniek do Rzeźniczaka: Co się dzieje, masz wodę w piwnicy? Piłkarz żartuje z alimentów

Magdalena Stępień zwraca się do hejtera: Brak słów. Po co?

Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka otrzymała skandaliczną wiadomość, w której z niewiadomych przyczyn zasugerowano jej, że ma problemy ze zdrowiem psychicznym. Treści tego komunikatu nie warto nawet cytować. Pozostawiamy wam więc poniżej udostępniony przez Stępień screen. 

Magdalena Stępień publikuje wiadomość od hejteraMagdalena Stępień publikuje wiadomość od hejtera Instagram/ @magdalena___stepien

Jak uczestniczka 5. edycji "Top Model" zareagowała na te skierowane w nią inwektywy? Oznajmiła, że jest szczęśliwa i nikt nie zniszczy jej radości z macierzyństwa. 

Jak już wspominałam, nie będę ukrywać hejtu i nie będę zezwalać na obrażanie mojej osoby. Udostępniam wam kolejną wisienkę. Jestem szczęśliwą mamą i nie uda się nikomu tego zepsuć. Kiedyś myślałam, że moje życie się skończyło. Byłam w błędzie.

Wspomniała również, że mały syn Oliwier jest jej największą miłością. 

Poznałam miłość mojego życia - mojego syna. Życzę takim osobom pozytywnej energii.
Zobacz wideo Magdalena Stępień wróciła na Instagram i dziękuje fanom za wsparcie!

Stępień zaznaczyła, że rodzicielstwo jest dla niej aktualnie kwestią priorytetową. 

Dziś jestem mamą i chcę dać swojemu synowi 200 proc. siebie i poświęcić mu maksymalną uwagę. Tego pragnę.

Oliwia Bieniuk, Anna PrzybylskaOliwia Bieniuk od lat żyje w cieniu zmarłej matki. Ma dość

Więcej o: