Agnieszka Włodarczyk olśniewa na ściance w Gdyni. Ale kto to? Przyszła z synem! Wózek kradnie show

W ostatnich dniach Agnieszka Włodarczyk pojawiła się z występem na jednym z wydarzeń gdyńskiego festiwalu filmowego. Był z nią również jej syn.

W poniedziałek, 20 września, rozpoczął się 46. Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni, który przyciągnął do miasta wiele gwiazd. W jego ramach odbywają się różne wydarzenia. Jednym z nich była 13. gala wręczenia nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, który odbyła się w ostatnim czasie. Pojawiła się na niej Agnieszka Włodarczyk oraz jej syn Milan.  

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk zważyła się tydzień po porodzie

Agnieszka Włodarczyk na festiwalu filmowym w Gdyni pojawiła się z synem

Śpiewająca aktorka uświetniła wydarzenie swoim występem. Wykonała znaną piosenkę "Zaopiekuj się mną" z repertuaru zespołu Rezerwat. Nagranie można obejrzenie na instagramowym profilu artystki, która cieszyła się, że dostała taką możliwość.

Miała ogromną przyjemność zaśpiewać z orkiestrą Piotra Salabera na gali wręczenia nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Ach, co był za dzień… Tyle emocji na raz - pisała w poście.

Agnieszka Włodarczyk pozowała również na festiwalowej ściance. Postawiła na połyskującą, czarną sukienkę, do której dobrała kontrastujące białe botki. Okazało się, że nie była sama. Zabrała ze sobą paromiesięcznego syna. Na InstaStories gwiazdy zostało nawet opublikowane zdjęcie, na którym artystka pozuje z wózkiem i z czułością przygląda się leżącemu w nim maluchowi.

Maluszek był w kulisach - czytamy w relacji.

Agnieszka Włodarczyk i syn MilanAgnieszka Włodarczyk i syn Milan instagram.com @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk została mamą na początku lipca bieżącego roku. Od tamtego momentu regularnie publikuje posty, w których porusza tematy związane z macierzyństwem - na przykład kwestię karmienia piersią w miejscach publicznych. Dokumentuje również spędzane z synem chwile.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.