Friz kupił pierścionek zaręczynowy dla Wersow od Tiffany'ego. Wiemy, ile kosztował model, który dostała

Wiemy, ile kosztował pierścionek zaręczynowy Wersow. Friz postawił na model od znanej marki - Tiffany & Co. A cena? Powala.

Najgorętsza para polskiego internetu zaręczyła się. Jakiś czas temu influencerzy opublikowali zdjęcia informujące o ważnych w ich życiu wydarzeniu. Friz wybrał na tę okazję romantyczny hotel na jednej z greckich wysp i zaskoczył ukochaną pięknym kamieniem. Znamy jego cenę!

Zobacz wideo Friz pokazują gdzie spędza wakacje z Wersow. Hotel robi ogromne wrażenie

Friz postawił na słynny pierścionek od Tiffany'ego 

Na opublikowanym przez Wersow zdjęciu, możemy zauważyć jak wygląda podarowany przez Friza pierścionek zaręczynowy. Pochodzi on od Tiffany'ego i jest najbardziej kultowym symbolem miłości na świecie. Jego historia sięga 130 lat i jest prawdziwym arcydziełem.

Posiada sześciozębowe ustawienie, które pozwala brylantowemu diamentowi unosić się nad 18-karatowym żółtym złotem. Na stronie jubilera widnieją różne konfiguracje pierścionka, a największe znaczenie ma tutaj sam kamień. W najdroższym wariancie kosztuje 36 100 dolarów, co po przeliczeniu odpowiada wartości 137 387 złotych. Cena powala, ale w ich przypadku raczej nie jest dużym zaskoczeniem. 

 

Pierścionek Wersow został zaprojektowany ponad 130 lat temu 

Na stronie internetowej możemy zauważyć informację o tym, że projekt pochodzi z 1886 roku. Ustawienie kamienia ma wydobyć z niego największy blask. Obecnie jest to najlepszy jakościowo model w branży jubilerskiej. Na tego typu prezenty stawiają największe gwiazdy, a niektórzy nie wyobrażają sobie zaręczyn bez pierścionka od Tiffany'ego.

Wprowadzone w 1886 roku ustawienie Tiffany podnosi okrągły, błyszczący diament nad opaską sześcioma zębami, maksymalizując blask kamienia. Definiując pierścionek zaręczynowy, jak znamy go dzisiaj, innowacyjny typu Solitaire ma potrójnie doskonały krój - najwyższy stopień w branży - czytamy na stronie Tiffany'ego. 

Projekt pierścionka zaręczynowego WersowProjekt pierścionka zaręczynowego Wersow Screen Tiffany https://www.tiffany.com/engagement/engagement-rings/the-tiffany-setting-engagement-ring-in-18k-yellow-gold-GRP10863/

Friz w ostatnim czasie jeszcze bardziej pokazywał, że jest zakochany w Wersow. Na każdym kroku powtarza, że jego narzeczona jest najpiękniejszą kobietą na świecie, a miłość jest najważniejsza. To by pasowało do historii wybranego pierścionka zaręczynowego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.