Michał Wiśniewski na archiwalnym zdjęciu z synem. "Ten młody tata nie zdawał sobie sprawy, że do ojcostwa nie dorósł"

Michał Wiśniewski swój ostatni instagramowy wpis poświęcił synowi, Xavierowi. Zamieścił nie tylko archiwalną fotkę, lecz także podzielił się pewnym przemyśleniem.

Michał Wiśniewski doczekał się gromadki dzieci. Kilka miesięcy temu powitał na świecie kolejną pociechę, syna o imieniu Falco. Choć chłopiec w ostatnim czasie bardzo często pojawia się na profilu wokalisty, to teraz Wiśniewski zamieścił zdjęcie z innym dzieckiem.

Michał Wiśniewski"TTBZ". Wiśniewski o swoim udziale w show. "Walczę z wizerunkiem osoby kontrowersyjnej"

Zobacz wideo Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego idzie w ślady ojca? To nagranie to hit

Michał Wiśniewski na archiwalnym zdjęciu z synem

Piosenkarza wzięło na wspominki i w mediach społecznościowych podzielił się archiwalnym zdjęciem. Młody Michał Wiśniewski pozuje na nim z Xavierem, swoim pierwszym dzieckiem, którego doczekał się z Mandaryną, czyli Martą Wiśniewską. 

Wiśniewski przyznał we wpisie, że nie wiedział, co go czeka. Jednak po latach różnych wyzwań i doświadczeń może powiedzieć, że spełnia się w roli ojca, ale stara się być także przyjacielem swojego syna.

Ten młody tata nie zdawał sobie jeszcze sprawy, że czeka go tak wiele wyzwań i że do ojcostwa nie dorósł. Przyszedł walec i wyrównał. Dziś jego syn jest jego przyjacielem, co nie zawsze idzie w parze. Kocham cię, synku! #tataisyn @wisniv #przyjaciele. A tak na marginesie kojarzycie, z jakiego miejsca i sytuacji pochodzi to zdjęcie? - napisał Wiśniewski.

Fani Wiśniewskiego są rozczuleni widokiem, a w komentarzach zgadują, gdzie została wykonana opublikowana fotografia. Typują plan do jednego z teledysków piosenkarza.

Jakie urocze dwie wisienki. Xawcio do schrupania.
Taka przyjaźń między ojcem i synem to coś pięknego. Teledysk "Tobą oddychać chcę"
Tata i Syn przyjaciele na całe życie!
To zdjęcie pochodzi z teledysku do piosenki "Tobą oddychać chcę". Ale Xavier był wtedy maleńki - czytamy w komentarzach.
 

Michał Wiśniewski – żony i dzieci

Przypomnijmy, że pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme. Następnie piosenkarz związał się z Martą Wiśniewską, z którą doczekał się dwójki dzieci – Fabienne i Xaviera. Kolejną jego żoną  była Anna Świątczak. Z nią Wiśniewski ma także dwójkę dzieci – Etiennette Annę i Vivienne Vienne. Czwartą małżonką wokalisty była Dominika Tajner. Para nie doczekała się dziecka, ale razem wychowywali syna Tajner z poprzedniego związku. Pod koniec stycznia został ojcem Falco, którego doczekał się z piątą małżonką, Polą.

Michał WiśniewskiOpole bez "Ich Troje". Michał Wiśniewski rozgoryczony

Więcej o: