Weronika Rosati z córką na kalifornijskiej plaży. Rozwiany włos i bikini! Fani: Cudowna figura bez kombinowania

Weronika Rosati korzysta z uroków mieszkania w pięknych okolicach Los Angeles. Razem z córką wybrała się na pobliską plażę w położonej tuż nad Oceanem Spokojnym miejscowości Hermosa Beach. Aktorka zaprezentowała się w bikini, a fani docenili jej naturalność. "Zawsze kobieco i elegancko" - komentują.

Weronika Rosati spędziła pogodne popołudnie w towarzystwie małej Elizabeth. Popularna mama i jej czteroletnia córka włożyły stroje kąpielowe i urządziły sobie beztroską zabawę na jednej z kalifornijskich plaż. Klimatyczną fotorelację z pobytu nad Oceanem aktorka udostępniła na Instagramie. Internauci zazdroszczą jej nie tylko braku widocznych na horyzoncie (popularnych w Polsce) parawanów, ale również doceniają naturalną urodę mieszkającej w USA gwiazdy. 

Ależ figura! - pieją z zachwytu.
Zobacz wideo Weronika Rosati na włoskich wakacjach z małą Eli!

Weronika Rosati w bikini. Bawi się z córką na plaży

Weronika Rosati spacerująca po plaży w dwuczęściowym stroju kąpielowym, odgarniająca niesfornie kołyszące się na wietrze włosy i doglądająca bawiącej się na piasku czteroletniej Elizabeth? Dokładnie taki obrazek zamieściła w sieci polska gwiazda. 

Nad brzegiem Oceanu zaprezentowała się w białym bikini, którego materiał udekorowany został kolorowym i odznaczającym się na jasnym tle florystycznym motywem.

 

Naturalne kadry mocno przypadły do gustu fanom Weroniki. Użytkownicy Instagrama docenili formę młodej mamy i jednocześnie podkreślili, że mimo przywiązywania wagi do wyglądu nie przesadza z królującą w social mediach modą na sztuczność. 

Co za figura, wow!
Najpiękniejsza kobieta.
Cudowna figura. Widać, że nie ma tu kombinowania, tylko wynika z ogromnej dbałości o siebie. Podziwiam - komplementowali.

Weronika RosatiWeronika Rosati zawarła ugodę z byłym partnerem. Chodzi o dobro ich czteroletniej córeczki

Zdjęcia Rosati z córką skomentował również znany z filmów Patryka Vegi i z serialu "M jak miłość" Tomasz Oświeciński. Napisał krótkie, ale treściwe "zazdro". Weronika odpowiedziała koledze z branży, że nie narzeka na okoliczności, w których przyszło jej na co dzień mieszkać. Chcielibyście być na jej miejscu?

Małgorzata Rozenek z rodzinąKONIEC szwedzkich wakacji Majdanów. Jak nastroje Goni? Raz minorowe, raz radosne

Więcej o: