Weronika Rosati w krótkich, blond włosach. Internauci nie mają wątpliwości: Ładnie ci

Weronika Rosati od lat jest wierna swojemu wizerunkowi i nie zaskakuje zmianami wyglądu. Do filmu jednak przeszła pewną metamorfozę. Ci, którzy nie oglądali jej w produkcji, mogą na Instagramie zobaczyć, jak wygląda w innym kolorze włosów.

Weronika Rosati jest jedną z tych osób, którym udało się rozkręcić karierę aktorską nie tylko w Polsce, ale też za granicą. I to nie byle gdzie, bo w Hollywood, o którym zapewne marzy cała masa aktorów i aktorek. Obecnie możemy oglądać ją jednak w polskim filmie, w którym wygląda inaczej niż na co dzień. Pokazała zdjęcia z planu.

Weronika RosatiRosati o koszmarze w łódzkiej filmówce. "Kazano stać na scenie bez ruchu przez wiele godzin"

Zobacz wideo Weronika Rosati pokazała zakulisowe nagrania z Wenecji

Weronika Rosati w charakteryzacji. Ma inny kolor i długość włosów! "Ładnie ci w tym blondzie"

Rosati ma na swoim koncie role w kilku międzynarodowych produkcjach m.in. "Inland Empire" Davida Lyncha, "Kula w łeb", "Last Vegas", "The Iceman", "Nie z tego świata", a także pojawiła się w serialu "Agenci NCIS". Jedną z ostatnich produkcji, w jakich wzięła też udział, jest film "Śniegu już nigdy nie będzie" Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta.

Na potrzeby tej roli aktorka poddała się charakteryzacji. Nie mówimy tu o spektakularnej zmianie wizerunku, jednak od razu rzuca się w oczy inna fryzura Weroniki. Aktorka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z planu filmowego i pokazała się w blond peruce. Nie tylko kolor włosów jest inny, ale też długość. Naturalne włosy Weroniki są nieco dłuższe. W komentarzach część osób zachwyciła się obsadą, a jedna z internautek odniosła się do zmienionego wizerunku aktorki.

Film świetny. Obsada znakomita! Pozostaje na długo w pamięci.
Ładnie ci w tym blondzie.
Dobrze was widzieć w takiej ekipie - czytamy pod postem.
 

Jak oceniacie metamorfozę aktorki i jej "nowy" kolor włosów? Wybieracie się do kina na "Śniegu już nigdy nie będzie", żeby zobaczyć też grę aktorską m.in. Weroniki Rosati?

Weronika RosatiRosati przyłapana z "tajemniczym mężczyzną": To jest straszne. Uwłaczające i obrażające

Więcej o: