"Rolnik szuka żony". Diana i Dawid razem na weselu. Czułe objęcia uwieczniono na zdjęciach

Diana i Dawid z "Rolnik szuka żony" bawili się razem na weselu, a wspólnym ujęciom nie było końca. Fani już pospieszyli z gratulacjami dla samotnych do tej pory uczestników show, ale Diana jednak szybko zaznaczyła, że między nimi nie ma nic więcej.

Już kilka miesięcy temu, bo w październiku ubiegłego roku, pisaliśmy o tym, że Diana z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" i Dawid z siódmej mają się ku sobie. Okazuje się, że na zalotnych komentarzach uczestnika pod zdjęciami dziewczyny się nie skończyło. Teraz para bawiła się na weselu. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Te skandale na długo zapadły nam w pamięć

Diana i Dawid z "Rolnik szuka żony" są parą? Byli razem na weselu

Diana z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" była kandydatką Seweryna i świetnie radziła sobie w programie, jednak mężczyzna nie docenił jej starań i przez długi czas ją zwodził. Ona jednak przejrzała jego intencje i sama postanowiła opuścić gospodarstwo. Dawid z "Rolnik szuka żony" z kolei zaprosił do siebie trzy dziewczyny, jednak nie wiedział, na którą się zdecydować. Gdy w końcu padło na Martynę, ona stwierdziła, że nie jest zainteresowana rozwijaniem dalszej relacji.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Eliminacje przerosły Dawida. "Zniszczyło mnie to". Nie obyło się bez łez

Oznacza to, że ani Dawidowi, ani Dianie nie udało się znaleźć miłości przed kamerami. Jako że uczestnicy jednego programu, mając podobne doświadczenia, często się ze sobą kontaktują po nagrywkach, tak stało się i tutaj. Kilka miesięcy temu pisaliśmy o ich gorących komentarzach pod swoimi zdjęciami. Okazało się, że nadal mają kontakt. I to na tyle dobry, że poszli razem na wesele. Na jednym zdjęciu Diana obejmuje Dawida, na innym on obejmuje ją. 

Dawid i Diana z 'Rolnik szuka żony'Dawid i Diana z 'Rolnik szuka żony' instagram.com@cold_girl_di

Dawid i Diana z 'Rolnik szuka żony'Dawid i Diana z 'Rolnik szuka żony' instagram.com@dawid_noweta_

Można by pomyśleć, że tę dwójkę łączy coś więcej, jednak Diana szybko rozwiała wątpliwości. Wrzuciła kolejną fotografię na InstaStories - tym razem z koleżanką. Podpis - "jedyne singielki na weselu". No i wszystko jasne.

Diana z 'Rolnik szuka żony'Diana z 'Rolnik szuka żony' instagram.com@cold_girl_di

Szkoda - liczyliśmy, że Diana i Dawid faktycznie zostali parą. Mamy nadzieję, że to się jeszcze zmieni!

Więcej o:
Copyright © Agora SA