"Love Island". Angela nie daruje Arsenowi. Rozmawiała z jego byłą dziewczyną? Ta odpowiedź wiele mówi

Angela z "Love Island" solidaryzuje się z kobietami, które zostały źle potraktowane przez swoich partnerów. Napisała do byłej dziewczyny Arsena?

Na początku tego tygodnia Angela z "Love Island" ujawniła, że były chłopak, Arsen, wybrał się na wakacje z Oliwią z drugiej edycji randkowego show. Była zirytowana faktem, że tak szybko pocieszył się po rozstaniu. W przypływie emocji zdecydowała się zdradzić też inne szczegóły na dowód, że chłopak bardzo szybko zmienia obiekty uczuć. Przyznała, że po czasie dowiedziała się, że Arsen był w związku, gdy szedł do programu.

Zobacz wideo Angela z "Love Island" oskarża Arsena o zdradę

Angela z "Love Island" o byłej dziewczynie Arsena

Angela z "Love Island" ujawniła, że Arsen miał dziewczynę, z którą mieszkał, gdy szedł do programu. W willi był przez kilka tygodni, a gdy z niej wyszedł, był już w związku z inną ukochaną. Oznacza to, że nie zakończył wcześniejszej relacji, zanim wszedł w nową, właśnie z Angelą. 

Zobacz też: "Love Island". To tak zdenerwowało Angelę. Oliwia i Arsen wcale się nie kryją na wspólnych wczasach

Miał dziewczynę, jak szedł do programu. Nie chce o tym mówić, ale zrobiło mi się bardzo głupio wobec niej, bo ja nie miałam o tym pojęcia - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Angela wielokrotnie przepraszała byłą dziewczynę Arsena zapewniając, że dopiero po czasie dowiedziała się o tym, że przed programem był wciąż w związku. Podobno miał tłumaczyć się tym, że tamta relacja nie miała znaczenia. 

On mi gdzieś coś nawinął, ale to było takie mówienie, jakby to nigdy nic nie znaczyło.

Angela przeprosiła byłą dziewczynę na swoim profilu, ale czy próbowała się z nią kontaktować prywatnie?

Pomidor - odpowiedziała wymijająco.

O tym Angela mówi dosyć niechętnie, ale nie zaprzecza, więc odpowiedź nasuwa się sama. Tym bardziej, że teraz chce solidaryzować się z kobietami, które zostały źle potraktowane przez swoich byłych partnerów, ale nie tylko. Na swoim koncie zapewniła, że pomoże każdej dziewczynie, która jest o nią zazdrosna i zablokuje jej faceta. 

Od wczoraj zablokowałam ponad stu facetów. Dziewczyny, nie uzależniajcie swojego szczęścia od partnera, bo to się skończy złamanym sercem - apelowała.

Angela z 'Love Island'Angela z 'Love Island' instagram.com@angela.danczak

Słuszne działanie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.