"Love Island". To tak zdenerwowało Angelę. Oliwia i Arsen wcale się nie kryją na wspólnych wczasach

Oliwia i Arsen wypoczywają obecnie na wakacjach. Mimo że nie pokazują wspólnych fotek, była dziewczyna uczestnika "Love Island", Angela, dowiedziała się o tym wcześniej. Co robią?

Angela z "Love Island" rozstała się z Arsenem ponad tydzień temu. Już kilka dni później ujawniła na swoim koncie na Instagramie, że były partner wybrał się na wczasy z inną dziewczyną - Oliwią z drugiej edycji tego samego programu. Mimo że sami zainteresowani nie potwierdzili tych rewelacji, zdjęcia pojawiające się na ich profilach udowadniają, że rzeczywiście tak jest. 

Zobacz wideo Angela z "Love Island" oskarża Arsena o zdradę

Oliwia i Arsen z "Love Island" wypoczywają na wakacjach 

Rozstanie Angeli i Arsena z "Love Island" nastąpiło ponad tydzień temu, a już po pięciu dniach on wybrał się na wczasy z nową koleżanką. Z otrzymanych przez nas informacji wynika, że chłopak nie próbował się wytłumaczyć z tak szybkiego pocieszenia się w ramionach Oliwki. Ani Angeli, ani swoim obserwatorom. Co więcej, bez żadnych oporów wrzuca zdjęcia z wypoczynku, jednak na wszelki wypadek zablokował możliwość dodawania komentarzy przez internautów. Widać jednak, jak opala się na plaży, a oznaczona lokalizacja wskazuje, że przebywa w Portugalii. 

 

Na innym z kolei pozuje "z widokiem".

Arsen z 'Love Island'Arsen z 'Love Island' instagram.com@arsen_l7

Co się dzieje na koncie Oliwii z "Love Island"? Ona również chętnie pokazuje ujęcia z wakacji - szczególnie takie, na których prezentuje świeżo zoperowany biust (zrobiła go niecały miesiąc temu) i wspomina o tym niemal na każdym wideo czy zdjęciu. Okazało się zresztą, że nie powinna chodzić jeszcze w górze od stroju kąpielowego, a specjalnym biustonoszu pooperacyjnym, ale najwyraźniej chęć pokazania efektów zabiegu była ważniejsza niż zalecenia lekarza. 

Oliwia z 'Love Island'Oliwia z 'Love Island' instagram.com@knapekoliwia

Oliwia z 'Love Island'Oliwia z 'Love Island' instagram.com@knapekoliwia

Zobacz też: "Love Island". Arsen zaszalał i sprawił Angeli drogi prezent z okazji urodzin. Szczęśliwa celebrytka już się pochwaliła

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.