Zofia Zborowska wzięła Andrzeja Wronę "pod pantofel"? Szczerze ocenia męża i wymienia jego cechy

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona już niedługo zostaną rodzicami. Aktorka twierdzi, że jej mąż jest idealnym kandydatem na ojca. Dlaczego? Wymienia jego pozytywne cechy, ale jedna rzecz chyba nie do końca ją satysfakcjonuje. "Typ się nie daje" - napisała żartobliwie na Instagramie.

Zofia Zborowska często wchodzi w interakcję z fanami i chętnie udziela odpowiedzi na zadawane przez nich pytania. Temat ciąży (związanych z nią nieprzyjemnych dolegliwości, choroby i wyboru imienia dla wyczekiwanej córki) wyczerpała już maksymalnie, dlatego wzięła teraz pod lupę swojego męża Andrzeja Wronę

Czy siatkarz jest pantoflarzem? Aktorka mówi o tym wprost. 

Zobacz wideo W jakich wnętrzach mieszka Zofia Zborowska? Wydała ją Frycz!

Zofia Zborowska o mężu: Ma swoje zdanie i mocny charakter

Aktorka i siatkarz od niemal dwóch lat trwają w szczęśliwym związku małżeńskim, którego kulisy zdradzają przed fanami za pośrednictwem social mediów. Dopasowali się charakterami? Zofia oceniła osobowość Andrzeja.

Jakim mężem jest Andrzej? Stanowczy, spokojny, pod pantoflem? - zapytała podczas instagramowego O&A internautka. 

Zborowska zaspokoiła jej ciekawość i wymieniła cechy, za które ceni ukochanego. Według niej Wrona spełni się w roli ojca.

Wspaniałym, serio! Ma swoje zdanie i bardzo mocny charakter, ale stara się też zrozumieć mnie i moje potrzeby i jazdy. Jest też mega spokojny, cierpliwy, śmieszny i okazuje mi i Wiesi [pies - przyp. red.] tyle ciepła i czułości, że jestem pewna, że ojcem będzie najlepszym na świecie - czytamy na profilu gwiazdy.

Zofia Zborowska o mężuZofia Zborowska o mężu Instagram/ @zborowskazofia

Aktorka nie pominęła wątku o pantoflarzu. Wybrnęła z tego dość zabawnie. 

A co do pantofla... Staram się uporczywie go tam wsadzić, ale typ się nie daje ni chu chu [pisownia oryg.]. Twarda sztuka - zażartowała.

Zofia Zborowska jest w zaawansowanej ciąży i lada moment urodzi córkę, której (na cześć prababci) chce nadać imię Nadzieja. Z jej opowiadań wynika, że Andrzej nie miał nic przeciwko takiemu pomysłowi. Zgodne małżeństwo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.