Wiedzieliście, że Basia z "Hotelu Paradise" nosi doczepy? Pokazała swoje naturalne pasma. Ale krótkie!

Basia z "Hotelu Paradise" nosi doczepiane pasma włosów. Nigdy wcześniej o tym nie wspominała, teraz zaś pokazała, jak wygląda bez nich.

Basia z "Hotelu Paradise" uchodziła za jedną z najbardziej naturalnych uczestniczek show - wydawało się, że szerokim łukiem omija salony medycyny estetycznej, zazwyczaj nakłada też delikatny makijaż. I tak nadal jest, jednak okazało się, że chętnie zmienia długość swoich włosów u fryzjera, który doczepia jej blond pasma. Trzeba przyznać, że wyglądają naprawdę naturalnie.

Zobacz wideo Krzysztof z "Hotelu Paradise" o początkach relacji z Basią

Basia z "Hotelu Paradise" nosi doczepiane włosy

Basia z "Hotelu Paradise" ostatnio spędzała czas z ukochanym Krzysztofem, który przybył do niej z wizytą do Trójmiasta. Po wspólnych porankach, śniadaniach do łóżka i romantycznych spacerach, partner w weekend wrócił do rodzinnego Rzeszowa, a ona szybko wybrała się w fryzjera. W salonie stylistka zdjęła jej doczepiane pasma i mogliśmy zobaczyć, jak wyglądają naturalne włosy Basi. Okazuje się, że są dosyć krótkie i ledwie sięgają ramienia. To spore zaskoczenie, bo nigdy wcześniej nie wspominała o tej ingerencji w swój wygląd.

Basia z 'Hotelu Paradise'Basia z 'Hotelu Paradise' instagram.com@basia.pedlowska_hotelparadise3

Faktycznie ostatnio na zdjęciach na Instagramie jej włosy były dłuższe niż w programie, ale od momentu kręcenia odcinków minęło już kilka miesięcy, więc wydawało się, że po prostu urosły. Prawda wygląda jednak inaczej, o czym przekonaliśmy się na zamieszczonym przez nią zdjęciu. Uczestniczka pokazała też efekty po przedłużeniu - pasma są nieco dłuższe i sięgają piersi. Wyglądają zresztą tak naturalnie, jakby należały do niej.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Basia i Krzysztof chcą mieć dziecko? Jego wypowiedź ciekawa. Cel? "Dążyć do stworzenia rodziny"

Basia z 'Hotelu Paradise'Basia z 'Hotelu Paradise' instagram.com@basia.pedlowska_hotelparadise3

Wiedzieliście o tym, że je przedłuża? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.