"40 kontra 20" w TVN7. Czterdziestolatkowie randkują z dwudziestolatkami. Zamieszkają w luksusach! Kiedy premiera?

TVN podjął się realizacji kolejnego miłosnego reality show. Czym tym razem zaskoczy? Wśród uczestników ujrzymy nie tylko promowanych do tej pory dwudziestolatków. Kobiety w różnym wieku będą rywalizować o względy dwóch uczestników - Seniora i Juniora. Kiedy premiera?

To pierwszy format, w którym uczestnikami miłosnego reality show nie będą wyłącznie dwudziestolatkowie. W końcu każdy zasługuje na uczucie - bez względu na wiek, dlatego w programie "40 kontra 20" uwzględniono również potrzeby nieco starszych poszukiwaczy drugiej połówki. 

Premiera zapowiadanej produkcji planowana jest na 28 czerwca na antenie TVN7. Władze stacji zapowiadają emisję show od poniedziałku do czwartku o godzinie 20. Na czym polega formuła "40 kontra 20" i gdzie zamieszkają uczestnicy? Pokazano wnętrza willi. Będą pławić się w luksusach! 

Zobacz wideo "Power Couple" podbiło telewizję. Z "40 kontra 20" będzie tak samo?

Premiera nowego reality show "40 kontra 20"

Jak przystało na prawdziwe miłosne reality show, widzowie będą świadkami romantycznych randek dwóch mężczyzn - Seniora (powyżej 40. roku życia) i Juniora (poniżej 30. roku życia) - z kobietami w różnym wieku.

Uczestniczki będą starać się o względy obu panów, a oni uzyskają prawo wyboru, z którymi bohaterkami programu chcą kontynuować bliższą relację. Z tymi, które przypadną im do gustu, zamieszkają pod jednym dachem - albo w luksusowej willi (dom Seniora), albo w tzw. glampingu (lokum Juniora). Sercem całej posiadłości i miejscem wspólnych spotkań wszystkich uczestników będzie ogród z ogromnym basenem. 

Hotel Paradise"Hotel Paradise". Kto wypowiedział: I ty, Brutusie, przeciwko mnie? Panowie, wtopa

Na oficjalnym Instagramie TVN7 opublikowano pierwsze zdjęcia z planu zdjęciowego "40 kontra 20". Wnętrza nieruchomości wyglądają bardziej ekskluzywnie niż te, które mieliśmy okazję poznać między innymi w "Hotelu Paradise". Sami zobaczcie!

 

Według doniesień portalu Wirtualne Media posiadłość ekipy programu znajduje się w Grecji. Więcej fotografii znajdziecie w naszej galerii.

Marcin i Kara z 'Hotelu Paradise'Kara i Marcin z "Hotelu Paradise 3" oficjalnie razem! Niektórzy nieco zaskoczeni

Więcej o: