Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ma oporów przed wrzucaniem zbyt intymnych ujęć. "Zawsze wesoło... Nie dla Agi"

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieścił w sieci zdjęcie z wizyty u dentysty. Na fotelu nie siedział jednak on, a jego żona, Agnieszka. Wyraźnie nie było jej do śmiechu.

Wojtek i Agnieszka poznali się na planie czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para po zakończeniu telewizyjnego show, zdecydowała się kontynuować swój związek. Od czasu finału oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się szczegółami ze swojego wspólnego życia - to nie tylko romantyczne zdjęcia, ale i te dosyć... mało instagramowe. Tym razem Wojtek pokazał ujęcie z wizyty u dentysty.

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

Iga ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Iga ze "Ślubu..." już po finałowym odcinku. "To jest przekroczenie granic"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek i Aga ze u dentysty

Co ciekawe, zdjęcie z gabinetu stomatologicznego przedstawia Agnieszkę ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mąż zdecydował się uchwycić moment, na którym widać, że ukochana leży na fotelu z otwartą buzią, a obok niej pozują zadowolone dentystki. Podpis Wojtka na zdjęciu sugeruje, że on podzielał radość pań.

Zdjęcie z wczorajszej wizyty. W klinice jest zawsze wesoło... No może nie dla Agi - czytamy.

Wydaje się, że partnerka mężczyzny, Aga, faktycznie nie wygląda na rozbawioną. Cóż się dziwić - raczej trudno byłoby w tym przypadku o uśmiech, gdy leczy swoje uzębienie, co - jak wiadomo - nie należy do najprzyjemniejszych czynności na świecie.

InstaStory Wojtka ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'InstaStory Wojtka ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' instagram.com@wojciech_janik_official

'Ślub od pierwszego wejrzenia'Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Karol wyznał, co Iga robiła poza kamerami. Znamy decyzje

To zresztą nie pierwszy raz, gdy Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" umieszcza podobne, mało wyszukane zdjęcia w sieci. Kilka miesięcy temu zamieścił selfie z łóżka, na którego tle mogliśmy zobaczyć leżącą Agnieszkę z bólem zęba i migreną. Doceniacie taką szczerość z jego strony?

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza była zazdrosna o Kamila. Chodzi o inną kobietę. "Mogłaby rozkręcić dziką awanturę"

Więcej o: