"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek tłumaczy, dlaczego zniknęli z sieci. Pokazał zdjęcie cierpiącej Agnieszki. Urocze czy słabe?

Wojtek, którego poznaliśmy dzięki najnowszej edycji programu "Ślub od piewszego wejrznia" pochwalił się zdjęciem z ukochaną. Ta nie była skora do pozowania, bo zwijała się z bólu.

Wojtek i Agnieszka poznali się na planie najnowszej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Czas zweryfikował ich relację na plus, bowiem para po zakończeniu telewizyjnego show, zdecydowała się kontynuować swój związek. Od czasu finału oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Nowinkami z życia prywatnego najchętniej dzieli się jednak Wojtek, ale tym razem chyba nieco przesadził. Pochwalił się selfie, na którym jego wybranka zwija się z bólu. 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka i Wojtek wykonali sesję ślubną na własną rękę. Było niestandardowo. "Wylądowaliśmy w jeziorze"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek pokazał cierpiącą Agnieszkę

Bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dość szybko zyskują popularność w mediach społecznościowych. Niektórzy z nich na tyle poczuli się gwiazdami, że nawet tłumaczą się z kilkudniowej nieobecności na Instagramie. Tak było w przypadku Wojtka, który przez krótki czas nie dodawał nowych zdjęć ani relacji. Jak się okazało, spowodowane było to bólem zęba Agnieszki i towarzyszącą mu migreną. 

Moi drodzy, wiem, że od kilku dni mało co dodajemy, co u nas, ale Aga źle znosi wyrwanie zęba i do tego trzeci dzień ma migrenę. Jak już będzie trochę lepiej, to się pokażemy, za co bardzo przepraszamy- napisał Wojtek. 

Post z tłumaczeniami to pół biedy. Na następnym Instastory Wojtek zamieścił selfie z łóżka, na którego tle możemy zobaczyć leżącą Agnieszkę z bólem zęba i migreną.

Wojciech Janik 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Wojciech Janik 'Ślub od pierwszego wejrzenia' instagram.com/wojciech_janik_official

Kontakt z obserwatorami jest ważny, jednak chyba warto co poniektóre rzeczy zostawić dla siebie i nie relacjonować wszystkiego całemu światu. Myślicie, że Agnieszka miała ochotę na taką fotkę z łóżka?

Sprawdź: Modne piżamy damskie na Avanti24.pl!

ZOBACZ: Ojciec Agnieszki trafił do szpitala. "Szanujcie każdą chwilę ze swoimi bliskimi"

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty
Więcej o: