Marcela Leszczak zdradziła, jak czuje się po rozstaniu z Miśkiem Koterskim. Martwi ją jedna kwestia. "Gdzie jesteś?!"

Kilka miesięcy temu Marcela Leszczak rozstała się z Miśkiem Koterskim. Aktorka odpowiadając na pytania fanów, wyznała, że nieco boi się, że nie pozna nowego partnera i będzie singielką.

Kilka lat temu Marcela Leszczak związała się z Miśkiem Koterskim. Para po niespełna miesiącu zaręczyła się, a niedługo później przyszedł na świat jej syn, Fryderyk. Modelka i aktor chętnie zamieszczali w sieci swoje wspólne fotki, ale do czasu. Kiedy zdjęcia przestały pojawiać się na ich profilach, internauci zaczęli  podejrzewać kryzys w związku. Oni długo milczeli, ale w końcu oficjalnie potwierdzili, że nie są razem. Jak po rozstaniu czuje się modelka? Ma pewne obawy.

Marcela LeszczakMarcela Leszczak wróciła wspomnieniami do narodzin syna. "Coś było nie tak"

Zobacz wideo Marcela Leszczak śpiewa z Miśkiem Koterskim

Marcela Leszczak boi się, że będzie singielką

Marcela Leszczak i Misiek Koterski rozstali się ponad rok temu. Z czasem jednak dali sobie szansę i wrócili do siebie, pojawili się nawet razem na jednej z filmowych premier. Leszczak pytana wówczas o związek mówiła, że kryzys zażegnany, a ona i jej partner rozważają nawet ślub, ale przez pandemię wolą się wstrzymać. Na początku tego roku modelka wyznała jednak, że jej związek z aktorem to już przeszłość.

Od momentu, kiedy drogi Marceli i Miśka się rozeszły, oni pozostają w przyjaznych stosunkach i dzielą się opieką nad czteroletnim synem. Przypomniała o tym nawet ostatnio na InstaStories, gdzie odpowiadała na pytania fanów.

Frysio długo funkcjonuje na dwa domy, więc na ten moment wydaje mu się to normalne. To jest straszne, bo nie ma prawidłowego wzorca w tej kwestii, ale kiedyś porozmawiamy na ten temat (...). Nasze domy nie nazywamy "dom mamy" czy "dom taty", a "malutki domek" i "duży domek". [Z Michałem - przyp. red.] wchodzimy do swoich domów, także to też jest super. Wszystko małymi kroczkami. Chyba najważniejsze jest, żeby żyć w zgodzie, porozumieniu i harmonii - napisała Marcela.

Leszczak, KoterskiInternautka zapytała Leszczak o wysokość alimentów od Koterskiego. Podała kwotę

Celebrytka zdradziła też, jak się czuje po rozstaniu. Przyznała, że ma poczucie niezależności, ale może też liczyć na wsparcie bliskich. Martwi ją jednak jedna kwestia. Marcela obawia się, że już zawsze będzie singielką.

Mam poczucie niezależności i ogromne wsparcie ze strony rodziców. To daje mi poczucie bezpieczeństwa. Bardziej się boję, że nie spotkam drugiej połówki. Gdzie jesteś?! - napisała Leszczak.

Kto wie, może z czasem jednak znów ona i Koterski dadzą sobie szansę?

Więcej o: